Wpis z mikrobloga

@krl_krl: A nie bierzesz pod uwagę faktu, że w obu grupach są tak zwani fanboje i oni są najbardziej widoczni ? W każdej grupie są i normalni użytkownicy, ale nie komentują bo po prostu mają to w dupie.. Czasami napiszą oczywiście normalne obiektywne opinie ale zazwyczaj giną w gąszczu hejtów i obu grup obrzucającym się gównem, lub przestają się odzywać.. Sam mam Windows Phona, i nie raz zgasiłem fanbojów WP jak
@vomar: przez ponad rok użytkowania znalazłem dwie wady - #!$%@? ustawienia bluetooth, nie mogę skonfigurować parowania z zestawem w samochodzie tak jakbym chciał i nie da się zgrać kontaktów na kartę SIM.
@maxver: Wprost z /r/androidmasterrace, huh?
@vomar: Brak normalnej przeglądarki, brak normalnego odtwarzacza muzyki/filmów, obrzydliwy interfejs (nawet normalnej tapety nie ma), po update do 8.1 chodzi gorzej niż Galaxy Young z 4.1.2(!). Szpiegujo, nie ma na to żadnych aplikacji tak naprawdę. Do jedynych plusów WP należy Cortana (ale i tak nie jest przydatna na codzień) i do niedawna mapy, które teraz wylądowały na Androidzie i mają lepszą funkcjonalność niż na WP...