Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, po co niszczyć coś, co działa dobrze. W przyszłym patchu łupienie prowincji zosatnie zmienione. Hajs dostanie się za przejęcie prowincji, a nie tak jak teraz za wskoczenie na nią na chwilkę. No i co teraz hordy mają zrobić? :/
#eu4 #europauniversalis
#europauniversalis4
http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?840775-EU4-Patch-1.11-Full-Changelog#showthread.php?840775-EU4-Patch-1.11-Full-Changelog/&s=4c932da0e1f5f285b35b5a2f0513f923&page=2&forcenoajax=1
  • 3
@teluch: @Kukki:

# War
- Now re-evaluates strength of alliances before declaring war, to prevent suicidal DOWs due to alliance situation changing in time between planning war and declaring it.

Widzę, że ktoś się kapnął, że AI #!$%@? cuda ostatnimi czasy. Mam wrażenie jakby specjalnie grali tak, żebym mógł ich potem łatwo rozjechać. Francja tak lami, że w tym ostatnim patchu nawet nie mogę jej uznać za godnego rywala. Bo
@Kukki: #!$%@? mać, wyobraź sobie, że zapomniałem o opcji łupienia(bo nie grałem ze 2 miechy) i teraz po powrocie ciężko mi było wydostać się rosją z problemów finansowych, a miałem ze 3 wojny odpalone xD