Wpis z mikrobloga

@nowywinternetach Słyszałem od znajomego o takim eksperymencie. Na czacie podawał się za kogoś innego. Też wrzucał foty jakichś mniej znanych piłkarzy żeby laski się nie połapały, że to fejk i od razu umawiały się na seks. Wiadomo, przygoda bo większość z nas ma fantazje erotyczne, ale jednak nie rozumiem wysyłania swoich narządów rozrodczych po trzech wiadomościach. Co do portali typu badoo czy fotka to jest szansa, że spotka się tam kogoś normalnego,
@HaczuMagiQ: e tam. ja ciągle od kobiet słysze, że liczy sie wnętrze, ale jakoś nigdy tego potwierdzenia nie dostałem. no cóż, przecież one nawet nas nie znając już wiedzą jakie mamy te wnętrze i że jest wadliwe ;) ale to taka przykrywka by nie wyjść na płytką, a czasem i nawet materialistke > bo dobrze wyglądający, dobrze ubrany, zadbany. w koncu nie ma ludzi brzydkich, są tylko niedostatecznie bogaci ;d co
@nowywinternetach:

z tego eksperymentu mam 11 nagich zdjęć


jak nisko trzeba upasc, zeby podawac sie za kogos innego i brac od panienek ich nagie fotki, wybacz kolego ale to albo trzeba nie miec zycia albo ryj jak Kwazimodo

wiec nie nazywaj przegrywu eksperymentem
@PoCoToKomu: przejrzałeś wszystkich którzy wysiadują na badoo na wylot. tyle, że zrobiłem to juz dawno temu, po tym jak na tym badoo nie udało się nikogo sensownego poznać i chciałem sprawdzić jak to działa na innych "przykładach". krótko to trwało, wnioski wyciągnięte, konto usunięte. niech inni sie bawią.
@nowywinternetach: jakbys chcial sprawdzic to bys zalozyl konto i bajerowal loszki i na tym koniec (co i tak jest przegrywem, #!$%@? jak mozna bajerowac panny w necie pokazujac gebe innego, nie zrozumiem tego ale coz #logikaniebieskichpaskow ) a nie namawial je, zeby wysylaly nagie fotki, bo nie wmowisz mi, ze te 11 zdjec to zdjecia ktore wyslaly "od tak" bez zadnego zachecenia, kobiety nie sa az tak glupie (przynajmniej wiekszosc).

wiec
@PoCoToKomu: heheh xD no dobrze to obmyśliłeś, ale niestety tak to nie wyglądało. przegrywem bardziej bym nazwał to, że na realnym koncie całkiem inaczej kobiety piszą, stąd #!$%@?łem się na to ;d a to potraktowalem jako takie sprawdzenie jak jest i wlasnie jakie loszki są gełupje i naiwne. ksieciu z bajki i juz swirują.
@HaczuMagiQ: oj chyba wszystkie tak mają, dopóki samoocena z tytułu braku powodzenia nie spadnie, czyli wlasnie jak przychodzi starość biologiczna (koło 30+). wchodzą na głowe, wykorzystują, ustawiają, rządzą się, manipulują, obwiniają, stosują karty przetargowe jak np embargo na seks (boli głowa). 80% rozstan inicjują kobiety, lub zmuszają do tego faceta jego olewaniem (niby on zrywa, ale od niej to wychodzi). 75% pozwów rozwodowych takze wychodzi od kobiety. ponad 34% kobiet przyznaje