Wpis z mikrobloga

@ikrowamaworki: Wiraż na Pana Tadeusza. Sam jestem w trakcie robienia prawa jazdy - na wykładach szefowa wytłumaczy jej wszystko bardzo ładnie, powie też różne ciekawostki, które potem się przydają. Jazdy też fajnie wyglądają. Gorąco polecam, cena też niewygórowana.
@ceza: sprzedales PESEL za jakies zniżki? POZDRO SZEJSET

@ikrowamaworki: odradzam WRC - wyklady nudy a nie pozwalaja spac, wszytsko opowiadaja dokladnie i tlumacza jakies glupie rzeczy, pan policjant pokazuje jakies makabryczne filmy, jeszcze mieli pretensje jak nie wiedzialem do czego jest taka wajcha po lewej stronie od kierownicy (dalej nie wiem, chyba do klimatyzacji)( ͡ ͜ʖ ͡)
przez kilka kolejnych lat najwyzszy wynik pod wzgledem zdawalnosci w wordzie. chyba tylko w ostatnim rankingu ktoś ich prześcignął o dziesiąte procenta. obecnie moja siostra ma tam kurs i jest bardzo zadowolona- zarowno z teorii jak i praktyki.
@ikrowamaworki: needforL uczą bardzo spoko ;) Wysoka zdawalność. Tak naprawdę pierwszych 6-7 szkół w rankingu wordu ma bardzo podobną zdawalność (różnią się dziesiątymi procenta). NeedforL ma fajną promocję na Pesel, i Twoja mama sporo zaoszczędzi.
Nie ma znaczenia jaka szkoła, liczy się instruktor. Ja uczyłem się w iDrive. Kurs weekendowy, polecam pana Michała!