Wpis z mikrobloga

Ktoś nam schakierował Wykop ;-)
Mam nadzieję, że przynajmniej części z Was ten poranno-poniedziałkowy żart poprawił humor. Wykop musiał być dziś rano zatrzymany w związku z modernizacją, więc postanowiliśmy zrobić to w nieco niekonwencjonalny sposób. Oczywiście cała akcja była kontrolowana, a Wasze dane są bezpieczne. Jak widać "Chakier poprawił" nieco nasz serwis, od teraz są powiadomienia na maila o nowych komentarzach (w linkach obserwowanych), bardziej czytelny i przyjazny design i kilka mniejszych poprawek. Mam nadzieję, że Wam się spodoba.
  • 38
  • Odpowiedz
Dzięki za fajny dżołk w "najbardziej depresyjny dzień roku" :P Fajnie bylo popatrzec na wyrastające jak grzyby po deszczu niusy z "h4xiorskich" serwisów.

I bardzo podoba mi sie "obserwowane".
  • Odpowiedz
Idź pan w ... z takimi żartami. Ludzie wam ufają podając tajne dane, a Wy sobie żartujecie z bezpieczeństwa tych danych? Przesłanie takich żartów jest proste - nie traktujecie tego poważnie i nie warto podawać wam prywatnych maili, ani haseł jeśli te same hasła są używane w innych serwisach. Do tej pory myślałem, że wykop to profesjonalnie prowadzony serwis.
  • Odpowiedz
No, już wszystko ok.

Jak leciało z cache'u, widziałem tylko kilka jakby "kosmetycznych" poprawek. Gdy odświeżyłem cache, zobaczyłem nowy layout w całej okazałości ;-) I przede wszystkim nic się nie zlewa ;p

Gratulacje. :D
  • Odpowiedz
Jesli moglbym miec dalsze propozycje to proponuje umiescic licznik glosow oddanych na dany komentarz. W sumie to kosmetyczna zmiana wiec jesli uznacie ze to malo sensowne to spoko.
  • Odpowiedz


2008-01-21 11:48:28 | ... | chakier

Nie będę dementował tłumaczeń twórców serwisu, które są mi bardzo na rękę.

Zresztą -
  • Odpowiedz
Ja tam sam już nie wiem co o tym sądzić. Skoro to był "żart" administracji wykop.pl, to czemu nie wpiszą się na blogu "chakiera" ?
  • Odpowiedz
jaaasne po takiej akcji tylko to możecie powiedzieć, żaden szanujący się serwis nie zdobyłby się na tak żart wpływający negatywnie na jego public relations. Teraz się tłumaczcie takimi wymówkami, no bo co wam pozostało? przyznanie sie do słabych zabezpieczeń?
  • Odpowiedz
A i jeszczze jedno: czy moznaby wprowadzic jakies sortowanie komentarzy w zaleznosci od czasu dodania?

P.S. Wlasnie chcialem zaedytowac swoj poprzedni komentarz, a tu komunikat, ze moge edytowac do 5 minut po wpisaniu. Faktycznie minelo ponad 5 i ta opcja nie powinna byc widoczna
  • Odpowiedz