Wpis z mikrobloga

#bieganie #lidl #pulsometr #android Ktoś nabył? Ja mam problem połączyć ba nawet wyszukać w LG L5. Tak nawilżyłem styki, po założeniu opaski słychać jakby piszczenie zgodnie z pulsem, ale telefon nic nie wyszukuje. Instrukcja jest mierna.
Sprawdzane też na LG L7 i tak samo ani śladu urządzenia.
  • 20
  • Odpowiedz
@sirgorn: To moze jeszcze jestes na czasie z telefonami i polecisz cos wartego uwagi co ma BT 4.0 i 4" ? A już wogóle super gdybyś wiedział na ile przed końcem umowy w play`u można przedłużyć i chwycić telefon? :D
  • Odpowiedz
@martinez98: no ja raczej rozglądam się za czymś pokrojo OPO, LG G3... ;P z tych tańszych tak średnio, ale pewnie mireczki coś doradzo jak ładnie poprosisz - i pewnie będzie to coś chińskiego, jakieś lenovo lub inny xiaomi ;)
  • Odpowiedz
@Fiddler: Ja niestety też z LG7 mam problem bo pasek się nie zgłasza, a nawet specjalnie kilka dni temu uprade do 4.3 zrobiłem. Żeby było zabawnie, to gdy '4fun' spróbowałem go wyszukać nienowym już przecież Huawey Y300, to sqbany wyszukał "heart rate monitor". A wg. specyfikacji ten telefon ma BT 2.1 i Androida 4.1 (i taką wersje podaje telefon).
Testy na HTC WildFire S niestety również negatywnie.
BTW, jak wyszukiwać
  • Odpowiedz
@st_ark: chciałbym Ci pomóc, ale mogę jedynie powiedzieć jak to wygląda na runtasticu z tym lidlowskich monitorem...
moja wersja aplikacji Runtastic ma jakieś Bluetooth smart i znajduje te urządzenia z bloetooth 4.0 i wystarczy że kliknę (w apce, nie wchodzi do wyszukiwarki blue z telefonu) i działa.
A sytuacja o której piszesz jest dość ciekawa - a pokazuje na tym huiałej tętno poprawnie?
  • Odpowiedz
@Wojtas87: Nie mam pierwszej opcji (tj. Bluetooth Smart). Może ona pojawia się tylko, jeśli telefon ma BT 4.0, czyli 'smart' właśnie. Wygląda więc, że L7 na BT 3.0 z tym paskiem nie pojedzie. :/
  • Odpowiedz
(Z Galaxy S4 mini dziala ;] )
A jak z parowaniem z zegarkiem? W necie znalazłem, że komuś udało się z Pulsometrem SIGMA PC-9 III. Pytałem w Decathlonie o ich pulsometry Geonaute OnRhythm i twierdzą, że ich pulsometry działają tylko z ich pasami (nawet te niekodowane 'niższe' modele).
Skoro ten Lidlowski pas jest 2-drożny (BT i otwarty 5,3kHz), to fajnie byłoby rejestrować trening na telefonie, a bieżące wskazania mieć w zegarku. Tylko
  • Odpowiedz