Wpis z mikrobloga

Elo. Mam do Was pytanie. Kiedy powinienem dostać dokument P45? Z pracy zrezygnowałem (w zasadzie zostałem do tego nieco przymuszony) już ponad miesiąc temu i nic nie dostałem.
Konto na stronie "hre.ceridianhre.com", gdzie były moje payslipy zostało zawieszone, nie mogę nawet wysłać do nich wiadomości, bo mój adres email (na które konto było)" nie jest powiązane z istniejącym kontem"...
#emigracja #uk
  • 12
@patrol798: To nieco zagmatwana sprawa. Generalnie złamałem jeden z regulaminów agencji odnoszącego się do social media. Miałem wybór- starać się dalej o gównianą pracę z małą ilością godzin lub znaleźć coś innego. W pierwszym wypadku wydaje mi się, że raczej miałem małe szanse na jej zatrzymanie, poza tym mogliby nawet zwolnić mnie dyscyplinarnie, za właśnie złamanie regulaminu (przynajmniej mi się tam wydaje).
@mtroyan: Zgadza się. Człowiek całe życie uczy się na błędach. Trudno, ale i tak atmosfera w pracy była przez ostatnie tygodnie straszna, a praca coraz trudniejsza. Można powiedzieć, że po prostu pomogli mi szybciej od nich odejść, ale chciałem raczej zastawić po sobie pozytywne wrażenie, w końcu to była moja pierwsza praca na emigracji, poza tym dość długo (ponad 8 miesięcy).
@Ricken: Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że P45 powinienem dostać w momencie kiedy rezygnuję z pracy. Z kolei P60 powinienem otrzymać pod koniec roku podatkowego.
@Ricken: dla tej samej agencji? Jezeli tak to tutaj masz odpowiedz, P60 dostajesz jak konczysz pracowac w firmie, w twoim przypadku nie zmieniles pracodawcy, dalej jestes w agencji