Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz w życiu - zamiast na żonę, dziecko i inne wyimaginowane problemy - postanowiłem wydać hajs na topową kartę graficzną z 4 gigabajtami ramu (z czego 0,5 walencyjne). Nigdy nie czułem się tak dobrze oraz pewnie siadając w fotelu, odpalając blaszaka i słysząc piszczące cewki zwiastujące płynne 120fps i 4k w każdej sytuacji.

#pcmasterrace
Wonziu - Pierwszy raz w życiu - zamiast na żonę, dziecko i inne wyimaginowane problem...

źródło: comment_1Dg9OOu6tN0dwg4J6NmP1uQYwNARDQyf.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
siadam z winem w ręku

@Wonziu: prawdziwi faceci nie piją wina. Z jednej prostej przyczyny. WINE jest tylko jedno i pisząc z winem wprowadzasz zamieszanie, bo człowiek się zastanawiam po co ci emulowanie unreala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wonziu:

- Dzieci na obiad upolowałem wam wam dzika w far cry.
- Tato, ale jak mamy zjeść pixele
- PATRZCIE JAKIE ROZPUSZCZONE! Dzik w 4k a te jeszcze marudzą

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kostek667: I co z tego? Ale im więcej masz FPS to masz też mniejsze opóźnienie gdy np. ruszasz myszką. Między 60 a 120 FPS wiékszej różnicy w wyświetlaniu nie ma, ale w ogólnym odczuciu z grania to jest niebo a ziemia :)
  • Odpowiedz
@skew: z tym okiem i klatkami to jest skomplikowana sprawa. Po pierwsze - oko nie analizuje poklatkowo. To jest w sumie temat na rozprawkę. Jakby ktoś był specjalistą od przetwarzania sygnałów oka i chciał pomóc merytorycznie - to proszę o kontakt :)

@prodigi: tak średnio za hajsy z tuby ;]

@Greed: tak, jakbym znał kurs dolara do przodu byłbym bogiem ;]
  • Odpowiedz
@Wonziu: fejk. 4K na 120fps trochę ciężko… testy GTX TITAN pokazują, że musisz mieć 3x TITAN żeby mieć 60fps w 4K :P
A tak serio, to totalnie różnie jak się patrzy na testy w różnych grach. Zobach link poniżej, akurat odnośnik dałem do gry z 30fps na 4K (tak naprawdę to nie 4K, bo jest szersze…), ale inne gry zachaczają o 120, niektóre o 60… całkowicie różnie.

https://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_Titan_SLI/4.html (przeglądnij resztę
  • Odpowiedz
@bialysony: Zobacz link który wrzuciłem zamiast śmieszkować… 3x TITAN uciąga 110fps na niektórych grach :P (tam jest masa stron, przeklikaj się po różnych grach).
  • Odpowiedz