Wpis z mikrobloga

@bartov: zawsze mozesz nagrac cos lepszego i pokazac to swiatu. Koles wyszedl z piwnicy i robi cos we wlasnym zakresie wiec o co ten bol dupy? Sprawdzaja sie slowa, kogos tam, ktore cytowal #korwin ze ktos chce cos zaczac robic, a banda nieudacznikow chce go trzymac i nie dac mu wzleciec. Wlasnie pokazales ten typ czlowieka. Nie oceniam tutaj oczywiscie pracy tego kolesia. Mi tez to nie przypada
  • Odpowiedz
@bartov: Korwin powiedział że gdyby wiedział że tam jest takie intro nie zgodziłby się na udział.
Ten pedał po prostu nie ma poczucia żenady.
Ja bym się wstydził nagrać coś takiego dla siebie samego nawet nie pokazując tego nikomu.
  • Odpowiedz
  • 13
@bartov: a ja tego pajaca oglądam dość często, ale być może jestem jedyną osobą z tego grona, która nie zatrzymała się na intro. Wszystko jedno. Pozdrawiam i czepiajcie się dalej.
  • Odpowiedz
@cukier_bialy: Jak mnie #!$%@? jak ktoś wali takim tekstem: "Krytykujesz kogoś? Sam coś zrób i pokaż." Czyli jak mi dasz do zjedzenia przesolony twardy chleb to muszę być piekarzem żeby powiedzieć że jest #!$%@?? On ten program robi dla widzów nie dla innych filmowców na yt, skoro ktoś uważa że jest on gorszy od holokaustu, to może tak twierdzić.

  • Odpowiedz
@cukier_bialy: Jak mnie osobiście to irytuje: "zrób lepsze" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja rozumiem jeśli coś jest charytatywnie robione, przykładowo paczka dla biednych i ktoś zacznie wyjeżdżać z argumentami że słaba paczka. Ale on tego charytatywnie nie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Produkt jak każdy inny, mam pełne prawo krytykować co mi się nie podoba i będę to robił. I to unikanie
  • Odpowiedz