Wpis z mikrobloga

@mroz3: Ja już od ponad 3 lat używam e-papierosa. Rozważałem rzucenie palenia ale za bardzo lubię puszczać dymek :D Za to muszę przyznać że e-papierosy są super. Jak paliłem normalne szlugi to rano bolała mnie głowa poza tym ten smród i w ogóle. Sam się sobie dziwię jak mogłem to gówno palić. No i koszty palenia są duuuuuużo mniejsze, teraz miesiąc palenia kosztuje mnie w granicach 50zł a nie tak jak
@mroz3: Mój ojciec po ponad 35 latach palenia dostał od matki desmoxan i w trzy dni przestał palić. A próbował rzucić wielokrotnie. Może kup babci w prezencie. Podstawowe pytanie czy ma ochotę rzucić. Bo jeśli nie to faktycznie e-pepieros będzie dobrym rozwiązaniem. Tylko zapytaj Mireczków co kupić bo jak będzie miała jakiś badziew to plucie liquidem ją zniechęci.
@sheep17: Czyli nie brać Cię pod uwagę ? Mam jeszcze kilka volish ego 3 twist ale w nich się popsuła elktronika konkretniej to poodrywały się kabelki jeśli jesteś z tych co to tuningują fajki i umiesz to naprawić to mogę Ci je oddać, w sumie naprawa nie jest trudna bo wystarczyło by je po prostu przylutować ale to strasznie małe jest...