Wpis z mikrobloga

http://www.coinwarz.com/cryptocurrency


@BlackAdom: ustaw tam sobie że płacisz 0$ za prąd, ile masz gh/s i pokaże CI ile BTC w danej walucie jesteś w stanie wykopać w 30 dni. Ciężko powiedzieć czy sie opłąca czy nie. Wszystko zależy od kursu i trudności kopania. Przelicz sobie wszystko czy bardziej Ci sie będzie opłacało kupno koparki za 10k czy lepiej wyjdziesz jak kupisz BTC za te pieniądze i poczekasz.
czyli zakup koparki jest bardziej opłacalny?


@BlackAdom: wiele razy było to już wałkowane, nawet jeżeli masz darmowy prąd to kopanie się nie opłaca.
Ja zadam teraz pytanie. Czy tak potrzebujesz złota to kupujesz kilof i idziesz szukać złota ?
Wiadomo, że żeby kopanie złota się opłacało trzeba zainwetować miliony w sprzęt.
@BlackAdom: cloudminig to temat, w wprowadził mnie @nexpo

Rozpocząłem kopanie na #scryptcc za jego wskazówką i jestem bardzo zadowolony. Zainwestowałem ok. 400 zł, ROI na poziomie ~70 dni, codziennie kopie mi BTC o wartości ok. 1,6$. Nigdy nie miałem problemu z wypłatą BTC. Dodatkowo, z tego co sprawdzałem, to najefektywniej kopiąca chmurowa koparka, która jest na rynku od prawie roku, a ostatnio poczynili dodatkowe inwestycje, co spowodowało spadkiem ceny za KHS
@BlackAdom: ale tutaj też sprzedajesz i kupujesz 24/7. w tej chwili mam ok 34 000 khs, które mogę sprzedać w każdej chwili. mogę rownież dokupić tyle, ile chcę. Wspomnialeś o kryptologice - też tam byłem przez...jeden dzień - dopóki nie zobaczyłem, że tak słabo kopie w porównaniu do scryptu. Scrypt to ta sama filozofia, co kryptologika, tylko znacznie wydajniejsza.
gdyby złoża złota były blisko mnie to pewnie bym kopał


@BlackAdom: nawet gdyby były blisko jaką szanse byś miał na znalezienie złota z kilofem ?

Zapytaj tych filantopów, ktorzy udostępniają koparki co z tego mają, dlaczego to robią i dlaczego sami nie kopią.

Podsumuję to tak zawsze bedą oszustwa bo naiwnych ludzi nie brakuje dlatego zawsze będzie zapotrzebowanie na kłamstwa.