Wpis z mikrobloga

Ale w sumie #!$%@? to kogo obchodzi? Odczepcie się od dziewczyny, jeden jest taki przypadek na świecie? Nie rozumiem niektórych ludzi, czerpią satysfakcje z upubliczniania prywatnych rozmów ze świadomością tego, że zobaczą to jej znajomi? W sumie #!$%@? z tym, bo ci którzy ją znali bliżej (hehe) to pewnie i tak wiedzieli że daje dupy. Nie widzę sensu, zajmicie się swoim życiem, bo póki co tylko tlen marnujecie.
@klocek_lego Prawdopodobnie. Jeśli tak to mi jest serio przykro, że przez idiotyzm (swój i osoby która to wstawiła gdzieś) można sobie odebrać tak cenny dar jakim jest życie. Z kolei jeśli to prowokacja, to nie powiem, udana ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie dająca trochę do myślenia.
@eurphie: Jeśli to prawda, to szkoda dziewczyny. Zaszczuto osobę, która nikomu nic złego nie zrobiła. Choć wierzę, że to pic na wodę, żeby nauczyć kilka portali w tym mizogin pe el, żeby się #!$%@? od cudzego życia.
@szpinakot: No ale o co chodzi? Zaczęła komuś rzygać jaką jest szmatą, ktoś to upublicznił a ona nie pomyślała że tak się może stać to wzięła i umarła?

No to nie była dostosowana do życia sorry. Są inne wyjścia, ona podjęła taką decyzję, jej prawo, nie będzie mi przykro z powodu obcej osoby i jej głupoty (co do opowiadania o lodach na fb, nie samobójstwa)
@MrDerinq Chodzi o chamstwo niektórych ludzi i ich #!$%@? się w życie prywatne innej osoby, gratuluję że tego nie dostrzegasz... Młody człowiek nie jest sobie czasami poradzić ze swoją głupotą i jej konsekwencjami, to że się puszczała to jej sprawa i to tylko jej życie, które nikt za nią nie przeżyje. W kilku wpisach widziałam już zwrot "tępić #!$%@?" - chcecie zmieniać świat, to zacznijcie od siebie...
*sakazm* Ty z pewnością jesteś