Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #kawaii #cd3 #gimbynieznajo #nostalgia #anime
Postanowiłem wsiąść się za siebie i rzucam zawartość 3 płyty od "Kawaii"... jak dotąd jest to pierwszy i jedyny tego typu zapis w internecie ^ ^.
Takie ratowanie dóbr kulturowych :)

Link do płyty:
1
2

Dawno dawno temu.

Około roku 2002

W galaktyce Polska.

Żył Paweł Musiałkowski Dziennikarz, pisarz, propagator mangi i anime w Polsce, osoba, która zapoczątkowała popkulturę w naszym kraju.

Były to ciemne czasy gdy internet sprzedawany na kartki i w wiadrach się go pobierało.

Dlatego by światło oświaty młodym otaku zanieść.

Wypalił trejlery i openingi na płytkach.

Tak zaczęła się historia płyt od Kawaii.


Zawartość płyty 3:
1. Blood – the Last Vampire trailer nie z płytki ale I tak dobry :)
2. Bubblegum Crisis (trailer) - OVA nie widziałem ale przy okazji polecam serial BC2040… design power-siutów rządzi :3
3. Card Captor Sakura the Movie
4. Card Captor Sakura TV
5. Devil Hunter Yohko
6. DNA2
7. Fruits Basket
8. Hunter X Hunter (op 1)
9. Hunter X Hunter (op 2)
10. Hyper Police - fani “furry” tez by byli zadowoleni
11. Iketeru Futari - ile jest openingów z śpiewającą piosenkarką… i to jak ładną? ( ͡º ͜ʖ͡º)
12. Kimagure Orange Road TV
13. Legend of Crystania - to chyba przodek “Berserek’a”
14. Lensman
15. Macross Plus
- przekierowanie do Wikia. Wielki karny ku#@$ za cenzurę JewTuba… W trailerze mamy jedną z ciekawszych ścieżek dźwiękowych… zaczyna się piskiem i białym szumem, potem wchodzi rytm a zakończenie z wokalem i organowym chórkiem… piękne :3
16. Mon Colle Knights - za wszystkim stoją żydzi… ta gwiazda w openingu to pewnie nie przypadek ( ͡º ͜ʖ͡º)
17. Ninja Resurrection (trailer)
18. Outlaw Star (opening) - do obejrzenia
19. Outlaw Star (trailer)
20. Pretear
21. Pretty Sammy - #lolidlazeliego :) … ps. W tym jednym miejscu w jap. openingu nie było płatków kwiatów… taaak… cenzorujo :/
22. Ranma ½ (trailer RTL2) - tak, tak… na płycie jest trailer z RTL2 :D)
23. Revolutionary Girl Utena TV - podobno to #yuri stało się pozycją sztandarową dla niektórych lewaków XD … co mi tam i tak bym obejrzał
24. Samurai Deeper Kyo
25. Soul Taker - przelot przez las i wiatrak… nawiązanie do „Armii ciemności” jak w pysk strzelił :D
26. Super Phoenix - lubię takie klimaty :) mam do obejrzenia
27. Tenshi ni Narumon - przekierowanie... JewTub mnie znowu zawiódł :( … a co do samego openingu i muzyczki… OOOOO PANIE… SŁODYCZ. Takie to radosne :D … będę musiał kiedyś obejrzeć.
28. Trigun - klasyka I humor do łez ;)
29. Tygrysia maska
30. Vampier Princess Miyu TV
31. Vision of Escaflowne TV (ending)
32. Vision of Escaflowne TV (trailer) … ESCA!... FLOWNE!... ESCA! FLOWNE!... złoty medal za ścieżkę dźwiękową… wiecie, że to muzyka od "Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Warszawskiej"? polecam anime I film… mimo, że smutam po Nariyii and Eriyii… i co z tego, że były po stronie Folkena… fajne były :(.
33. Wedding Peach DX
34. Witch Hunter Robin
35. Yami no Matusei - podobno coś w stylu „Deth parade”… raczej nie mój klimat.
FlaszGordon - #randomanimeshit #kawaii #cd3 #gimbynieznajo #nostalgia #anime 
Postan...

źródło: comment_K4PgbKRuGqJnPTe3J1KnHXDgryE0Qekb.jpg

Pobierz
  • 5
@kimochi: Dzięki za poprawienie... przy ponad 30 tytułach można się gdzieś potkać :D
Pretear - wykonanie ładne, chociaż sam opening mi się jedynie zawsze kojarzył z chmurkami :) i raczej nie jestem w stanie powiedzieć na jego podstawie nic o anime.
Tenshi ni Narumon - to jest urocze () ... @wykopowy_on: mam na liście "do obejrzenia" i kiedyś będę się musiał wsiąść za