Wpis z mikrobloga

Ej powiem Wam, co ostatnio zaczęło mnie wkurzać. Nagle wszędzie (a zwłaszcza w rejonie akademików PK w Krakowie) zauważyłem strasznie dużo osób mówiących w ukrainskim języku.. #januszeemigracji
Dziwnym trafem zawsze w kolejce do monopolowego.. Z jednym kolega prawie się pobił.. Wszędzie wieszają te swoje flagi (jak tacy patrioci to do walki za ojczyznę a nie..) No i jak się wyprowadzają do innego kraju to uczyć się polskiego języka matoły..
Was też to wkurzają Ci Ukkraińcy? Jak jakaś zaraza..

##!$%@? #niepopularnaopinia #oswiadczenie #pytanie #kiciochpyta
  • 4
  • 1
@PytaPrzeznaczenia: spotkałem kilku na swojej uczelni i większość z nich to dzieci bogatych rodziców więc cwaniaczki, co to nie my itp... Ale my na emigracji (sebixy, janusze) nie jesteśmy lepsi. Tak czy inaczej nie chce ich tutaj w zbyt dużej ilości. Moja nauczycielka angielskiego w szkole średniej pochodzi z Ukrainy Ale bardzo fajna kumata babka z niej była :)
@FCK: Mogę sobie tylko wyobrazić, jak bardzo Angole są wkur.. z powodu polskich Sebixow i Karyn w ich kraju.. Ode mnie z Krakowa najgorsze elementy tam pojechały, jak pamiętam sporo dresów, tak teraz ich nie ma - wszyscy na wykończeniówce w UK.. Nie dziwię się, ale Brytole niewątpliwie nie są zadowoleni z takiej trzody...