Wpis z mikrobloga

Ogromną część dnia przepłakałam.
Wczorajszego tak samo...
Chodzą za mną truskawkowe babeczki.
Ostatnio robiłam je często, ale mogłabym jeść je godzinami. ʕʔ
Żyję już chyba tylko dla anime i tych babeczek.
Coraz częściej zastanawiam się nad sensem swojego istnienia.
Coraz częściej wydaje mi się, że jestem niepotrzebna...

#zzyciahikikomori、 #randomanimeshit.
T.....e - Ogromną część dnia przepłakałam.
Wczorajszego tak samo...
Chodzą za mną t...

źródło: comment_l28fntYvsDTEI7xUf0Jc3enXEXah68EC.gif

Pobierz
  • 27
@The_Art_of_Suicide: Z punktu widzenia nauki żyjesz, by przekazać swoje geny potomkom, zmutować jakieś cechy, sprawić by stały się dominujące i wyprzeć te recesywne w drodze do ewolucji. Ale na moje oko to nie wszystko.
Musi być jakiś powód, dla którego rozwinęliśmy umiejętności myślenia.

Moją hipotezą jest to, że żyjemy, by... zmieniać życia innych. Przekazywać wiedzę, pokazywać im rzeczy, których sami nie dostrzegali (na przykład sens życia ( ͡° ͜ʖ
@The_Art_of_Suicide: Jeżeli dlatego tylko byłaś smutna, bo czujesz się niepotrzebna i nie widzisz swojego istnienia to według mnie tylko chwilowe #feelsy. Masz ciekawe hobby jak chociażby anime i już to sprawia, że jesteś wyjątkową osobą, a według mnie osoby, inne niż większość głupiego i skopiowanego społeczeństwa są skarbem i tak naprawdę to one sprawiają, że świat jest wyjątkowy, pomimo że tamta większość społeczna może odbierać takie osoby jako dziwne, głupie
A Ty, chciałabyś się zmienić?

Chciałabym się zmienić, ale nie bardzo wiem od czego zacząć. Bezustannie tylko uciekam przed światem i to mnie boli, ulegam swojej podświadomości i nie próbuję nawet skupić się na swoich problemach. Najchętniej bym nawet jedzenia nie zabierała i nie jadła. Chciałabym zamknąć się nie tylko w pokoju, ale też w sobie.
@joookub
@zeligauskas: I tak i nie zarazem xD
Fajnie by było jakbym był taką babeczką co stoi na wirtynie w cukierni i mógłbym obserwować wszystkie ładne klientki. One by podchodziły koło mnie długo by się patrzyły i mówiły: "ale on jest słodki ;3 mogłabym go schrupać, niezłe ciacho z niego" itp. :D
Gorzej natomiast jakbym miał być babeczką, którą ktoś ma zjeść tak jak np. @The_Art_of_Suicide, bo na początku byłbym rozszarpany
@The_Art_of_Suicide: Wiem, czytam Twoje wpisy.
Mimo negatywnych sygnałów, które wysyłasz co wpis, widać też czasami promyki radości przebijające się przez burzliwe niebo. Wykorzystałbym to jako punkt zaczepienia, bo stać Cię na uśmiech :)

Chodzą za mną truskawkowe babeczki.

Ostatnio robiłam je często, ale mogłabym jeść je godzinami. ʕʔ

To spróbuj z kimś pogadać o babeczkach. Wiem, rozmawianie czasami wydaje się jak matematyka.


Najtrudniej jest zawsze powiedzieć pierwsze
Tak jak moje komentarze na głównej, w których ostrymi populizmami i słowami kluczami starałem się farmić jak najwięcej plusów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak jak moje komentarze na głównej, w których ostrymi populizmami i słowami kluczami starałem się farmić jak najwięcej plusów ( ͡º ͜ʖ͡º)


@joookub: właśnie czytam te Twoje komentarze czasem na głównej i nie wierzę, że to Ty piszesz. Regularnie
@The_Art_of_Suicide: A tam zaraz sprzedawać, robisz to po to, aby się dobrze poczuć/być trochę spełnioną, niewolno spoglądać na hobby od początku w kategorii stricte zarobkowej bo utkniesz w tym dole. A nóż się zdarzy, że kogoś poczęstujesz, gdzieś przyniesiesz swoje wyroby, albo jakieś spotkanie/koło cukierników amatorów, ludzie lubią osoby które robią smaczne rzeczy, a wtedy sama powolutku zaczniesz się otwierać na ludzi () .