Wpis z mikrobloga

W ubiegłym roku fotografowałem to #bmw 635 CSi w towarzystwie Jaguara XJS. Teraz już nie robi się takich samochodów. Rzadko mam przed obiektywem tak wdzięczne maszyny jak ta Szóstka. To cudo wygląda genialnie pod każdym kątem. Świetnie prezentuje się statycznie i w ruchu.
Niestety, tym razem prezentuję samochód, którym nie jeździłem, więc nie wypowiem się w kwestii wrażeń. Dzisiaj tylko #mojezdjecie

#fotografia #samochody #motoryzacja #prawilnebmw
___________
Więcej o samochodach, pracy dziennikarza motoryzacyjnego od zaplecza oraz o fotografii samochodowej dowiecie się dodając do obserwowanych mój tag #mzcars lub po prostu mnie.
Pobierz
źródło: comment_HdtqbLahPDo4KHxEDNcn9CegNXNIuB42.jpg
  • 10
@johnq: Soon ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mogę na razie pokazać wszystkich, bo pierwszeństwo ma strona, dla której robiłem zdjęcia. Więc jeszcze wrzucę jutro ze dwa zdjęcia w wolnej chwili, a resztę dopiero po publikacji całego materiału.
@kermitsl: Wygląda tak, że jeśli jesteś wystarczająco głupi (tak jak ja), to siedzisz w bagażniku innego auta, wychylasz się do pasa i robisz zdjęcia z takim czasem, żeby przy danej prędkości uzyskać pożądane rozmycie bez poruszenia samego samochodu.