Wpis z mikrobloga

Siema śmieszki, mi dzisiaj do śmiechu nie jest bo nie zdałem dzisiaj siódmy albo ósmy raz prawo jazdy(po czwartym straciłem rachubę) teraz dałem sobie siana do czasu aż może coś się zmieni bo taniej mnie wyjdzie płacenie mandatów niz zrobienie prawa jazdy, dzisiaj nie zdałem przy zawracaniu na skrzyżowaniu, nie wiedziałem o co mu chodzi bo przecież zawróciłem ładnie, bezpieczne odległości zachowałem itp. Dostałem od niego nawet rysunek mojego błędu xD.
#heheszki #zalesie

PS: zapomnialem dodac niebieska strzalka zaznaczone jest jak ja pojechalem a czerwona jak mialem pojechac
codesign - Siema śmieszki, mi dzisiaj do śmiechu nie jest bo nie zdałem dzisiaj siódm...

źródło: comment_QIoBEUrsDWtO5C8YmXLvjw9cG5WyzvuN.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@codesign: Tak, a potem tacy co "umieją" jeżdżą po drogach i właśnie widać jak "umieją". Jak kogoś obleją raz czy dwa czy trzy to ok, można powiedzieć, że się czepiali.
Jak ktoś nie może za ósmym razem zdać, to niech się zastanowi czy musi mieć prawo jazdy.

  • Odpowiedz
@soft1house: #!$%@? o co Ci chodzi? Jak za kazdym razem nie zdałem za jakieś gówno typu nie odwrócenie się za siebie przy startowaniu z łuku to co mam po 3 razie sie rozpłakać i powiedzieć że nie mogę jeździć bo jakiś pajac nie da mi prawka? Moja matka nie wiedziała gdzie jest sprzęgło i gaz a zdała za pierwszym razem 15 lat temu i jakoś nie przeszkadza jej to bo
  • Odpowiedz