Wpis z mikrobloga

@Biedronka07: Ja ostatnio zaczytuje sie książkami Roberta cwirleja ma on cala serię książek kryminalnych co sie dzieja w głębokim prl. Naprawde fajnie sie czyta to. No i troche nieznane czasy dla mnie ;)
  • Odpowiedz
@Biedronka07: Z filozofii? Oj tak, oj tak ;) Ale to nie jest takie proste jak się wydaje. Musiałabyś określić czego po tym szukasz. Jeśli filozofii życia, to bardzo, bardzo, bardzo polecam Ayn Rand- Źródło i Atlas Zbuntowany tej samej autorki. Tomiszcza po 1000 stron, ale warto cholernie. A jeśli chcesz poznać myśl filozoficzną, to polecam zacząć od klasyków- Arystoteles i Platon. Nie bez powodu mówi się, że cała filozofia to
  • Odpowiedz
@Biedronka07: Ach, wybacz uleciało mi z głowy odpisać Ci rano. :) Filozofia życia- polecam cholernie mocno Ayn Rand. Sam z resztą nawiązuję współpracę z Ayn Rand Institute. Aczkolwiek chyba najlepszym wytłumaczeniem tego o czym mówi, jest ten oto 2 minutowy filmik.
goolek - @Biedronka07: Ach, wybacz uleciało mi z głowy odpisać Ci rano. :) Filozofia ...
  • Odpowiedz
@Biedronka07: Jakbyś kiedyś coś chciała wiedzieć związanego z filozofią to się polecam. ;) Jak również w poleceniu książek ekonomiczno-politycznych, ale nie każdego to interesuje, a ja nienawidzę tego wpychać na siłę. :D
  • Odpowiedz
@goolek: Co polecasz? Mam trochę wybranych pozycji, a dzięki temu sobie pozycjonuję, za które sięgać w pierwszej kolejności. Jest w ogóle sens czytać Friedmana czy to lewak? Coś z podręczników wartego uwagi, bo typowych podręczników na mojej liście mi chyba brakuje?
  • Odpowiedz