Wpis z mikrobloga

  • 2
@lukasyyyy: Leszek Miller jest takim samym bucem jak komoroski. Te nasze elyty to tylko wstyd dla nas Polaków! Jak w tym roku nie odsuniemy układu to #!$%@? z tym wszystkim, rozkradna już wszystko... Ja za miedzą mieszkam i mnie to tak nie jebnie jak Was w kraju więc apeluje o rozwagę i frekwencję na tych #!$%@? wyborach! Albo oni nas albo my ich!
  • Odpowiedz
Te nasze elyty to tylko wstyd dla nas Polaków!


@wocb81: tak samo jak Polacy są wstydem dla siebie samych

Jak w tym roku nie odsuniemy układu to #!$%@? z tym wszystkim, rozkradna już wszystko


@wocb81: po co jak nie ma nikogo kto może zająć ich miejsce? My jesteśmy słabym narodem.

Ja za miedzą mieszkam i mnie to tak nie jebnie jak Was w kraju więc apeluje o rozwagę i frekwencję
  • Odpowiedz
  • 2
@lukasyyyy: jesteś zwykły lamus tyle ci powiem ! Nie ma nikogo kto byłby godny zastąpić ten kwiat Polskiej ynteligencji?? Jesteś naprawdę głupim człowiekiem i wcale mi cię nie żal ;) i tak zdechniesz jak zwykla lama bo ten twój cygański naród to masz rację jest słaby ale nie Polska! To że taka życiowa #!$%@? jaką jesteś ma losy Polski w dupie to ok. Polska nie potrzebuje takich gamoni jak ty! Uciekaj
  • Odpowiedz
Nie ma nikogo kto byłby godny zastąpić ten kwiat Polskiej ynteligencji??


@wocb81: jakiej inteligencji? xD

To że taka życiowa #!$%@? jaką jesteś ma losy Polski w dupie to ok.


@wocb81: po pierwsze, ja ciebie nie obrażam, po drugie nie tylko ja mam los kraju gdzieś. Blisko jakieś 36 milionów Polaków ma gdzieś i Polskę i swoją narodowość.

Uciekaj z kraju


@wocb81: tak jak ty, patrioto?( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 1
@lukasyyyy: tak jestem patriotą i kocham Polskę i będę głosował bo w tej chwili mogę tyle tylko zrobić. Wyjechałem bo wyczulem ten syf w miare wcześnie i mogłem tu doczekać czasu, kiedy naród dojdzie do momentu kiedy zrozumie, że jest z każdej strony okradany. Wciąż czekam na ten moment i będę brał w tym udział tak czy inaczej. Różnica pomiędzy nami jest taka, że ty chcesz uciekać teraz kiedy jest jakaś
  • Odpowiedz
Różnica pomiędzy nami jest taka, że ty chcesz uciekać teraz kiedy jest jakaś szansa na to aby wszystko się odwrocilo


@wocb81: co mnie obchodzi czy się odwróci czy nie? Mam zamiar postąpić tak samo egoistycznie jak ty. Ja nie widzę między tobą a mną różnicy. Ty to sobie możesz nazywać jak chcesz, ja wiem że wyjechałeś z powodu kasy/wygodnego życia - ja i wiele milionów Polaków chcemy to zrobić to samo
  • Odpowiedz
  • 0
@lukasyyyy: jesteś głupi Ale to wina twoich starych a nie twoja. Ty musisz tylko z tym upośledzeniem zyc. Jedz gdzie chcesz ja w tej chwili śmieje się z tych twoich radosnych planów bo wiem, że i tak po #!$%@? dostaniesz bo widać, że prosty w budowie jesteś:) Ja nigdy ze spuszczona głową do Polski wracać nie musiałem bo nie tak jak ty szybko ogarnolem to co trzeba i teraz zbieram plony
  • Odpowiedz
  • 0
@lukasyyyy: nie chce mi się pisać z takim durniem bo to nie mój poziom intelektualny. Jedz i spróbuj przetrwac. Mam nadzieję że nie dasz rady :) wręcz życzę ci tego ! Nara
  • Odpowiedz
ale to jest wstyd dla naszego kraju taki chlopek, idiota i duren bez manier i jakiejkolwiek wiedzy reprezentuje nasz naród


@wocb81: Tam nie było zadnego krzesła tylko podest słuzacy do stania na nim przy podawaniu dokumentow lub konsultowaniu sie ze spikerem. Tam jest mónica gdzie jak w Polsce przemaiwa sie na stojaco. Dałeś sie nabrac propgandzie jak młody pelikan albo rasowy leming że tam było krzesło.
  • Odpowiedz