Wpis z mikrobloga

Mirki, polećcie jakieś dobre miejsca na zakup stroju kolarskiego. Ostatnio spodenki wyhaczyłem w decathlonie w przecenie z 100 na 20zł, ale koszulki jakieś lipne chyba mają (albo w Lbn taka nędza). Może jakieś sklepy internetowe?
#szosa #rower
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@huberthc: polecam na #aliexpress, kupiłem zestaw za 29 dolarów ( spodenki z szelkami i koszulka), nakręciłem w nim około 4k kilometrów i jest ok- wiadomo odstaje od topowych strojów ale za tą cenę nic lepszego nie dostaniesz
  • Odpowiedz
@ElCidX: @JezusySandala: Zerknąłem na ali i nie mogę znaleźć tego samego stroju, nie pamiętam też u jakiego sprzedawcy go kupowałem, myśle że to powinno być to samo (tylko grafika inna )
http://www.aliexpress.com/item/2014-Cannond-Team-Cycling-Jersey-Short-sleeve-Jersey-Bib-Pants-Ciclismo-Maillot-Bicicleta-Bike-Sports-Wear/32230898134.html

Wkładka w spodenkach nieco się wygniotła ale nadal jest dość wygodna, koszulka bez zarzutów. Strój wrzucam normalnie do pralki i nie kurczy się ani nie zmienia barw. Co do rozmiaru to wziąłem rozmiar L , mam
  • Odpowiedz