Wpis z mikrobloga

Okazja na BARDZO tanie noclegi w >=4gwiazdkowych hotelach.
Wchodzimy na stronę www.hotwire.com, na której jest promocja -30$ (lub odpowiednik innych walut) na noclegi w hotelach 4 i wyżej gwiazdkowych. Okazja na noclegi za 20-30zł za noc za pokój.
Haczyk? Oczywiście jest. Nie wiemy w jakim hotelu będziemy spać, podana jest mniej więcej lokalizacja(obszar o promieniu ok. 5km - nie wiem czy zależne od miasta czy nie). Mamy podaną cenę, co jest w danym hotelu i tyle. Dane hotelu dostajemy od razu po opłaceniu pobytu.
Można zarezerwować np. jedną noc na siebie, drugą na koleżankę i mieć tanio weekend w fajnym hotelu.
Mały tip. Polecam zmienić walutę na funty (omija się wtedy jakiś podatek czy opłatę, sam nie wiem, która jest przy dolarach)
edit: zapomniałem dodać, że klikamy zakładkę "secret hot rate hotels" po wybraniu miasta i daty.
#conajmniej93procent #realdeal pora zacząć
  • 12
@pieczywowewiadrze: poważnie ciężko się domyśleć, że trzeba kliknąć "find a hotel"? No przecież za rączkę prowadzić nie będę. Dodatkowo od razu po wejściu na stronę wyskakuje małe okienko w którym jest opisana ta promocja.
@pieczywowewiadrze:

Okazja na BARDZO tanie noclegi w >=4gwiazdkowych hotelach.


na noclegi w hotelach 4 i wyżej gwiazdkowych.

Nie wiem jak można było to prościej ująć.
Plus wyskakujące okienko na stronie z opisem, że hotele 4-star and up