Wpis z mikrobloga

Proszę Mirków, czego to się można dowiedzieć, otóż:
Trafiłam jakiś czas temu na utwór Caliban - 24 years, posłuchałam: 7/10
Tytuł skojarzył mi się z Cerebral Bore - 24 year party dungeon
No więc chciałam zobaczyć tekst, już na początku jest Mr Fritzl, jakoś nigdy wcześniej się nie zainteresowałam tym, a tu taki szok i niedowierzanie (,) tyle lat w nieświadomości, smutek tym większy, że słucham Rammstein'a a i tam było nawiązanie do tego (tytuł: Wiener Blut).
Znając życie byłam ostatnim człowiekiem na ziemi nie znającym sprawy Josefa Fritzla, który przez 24 lata gwałcił i więził w piwnicy swoją córkę, a dzieci, które przeżyły zmuszał do niewolnictwa.
Pytam więc: jak to się stało, że wcześniej na to nie trafiłam? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#muzyka #historia #przestepczosc #metal
  • 11
A no nie oglądam, jak byłam dzieckiem oglądałam wieczorynkę i to by było na tyle, ale mimo wszystko :( smutno trochę dowiedzieć się o czymś 7 lat później :/


@Gothagami: e tam, na świecie jest o wiele więcej rzeczy przez które może Ci być smutno i będą bezpośrednio Ciebie dotyczyć ( )
@Styrmir: No nad niektórymi nie warto xD ale mimo wszystko, czasami miło wiedzieć coś więcej o zespołach, których się słucha, np.: to, że zajmują się problemami i dodatkowo nagłaśniają ważne sprawy, żeby jakaś Mirabelka dowiedziała się o czymś sprzed 7 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)