Wpis z mikrobloga

@Pobe: Wystarczy, że zerkniesz sobie na obrazy polskiej szlachty, czy obejrzysz filmy typu Ogniem i Mieczem. Tam wąs był kwintesencją męskości, no i masz określenie typu "gołowąs" nawet, które znaczyło mniej więcej co dzisiejsze "gimbus".

W którymś momencie w historii nastała moda na golenie, śmichy chichy, że gogusie zniewieściałe chcą mieć gołe buźki jak panienki, i te sprawy. Tyle, że coraz więcej osób zaczęło golić wąchole i stało to się standardem
@kuhwa: cześć, dzięki. Sam tuneli za bardzo nie lubię, ale do głowy by mi nie przyszło pisać komuś, że wygląda jak nie wiadomo co. Potrafię też zrozumieć, że komuś może podobać się coś innego niż mi. Będziesz teraz jakieś kolczyki wstawiał, czy dajesz spokój uszom?

@8_in: Dlaczego miałbym być zły na takie pytanie? Nie jestem gejem. W tej chwili nie mam dziewczyny. Cóż to za konkluzja która mogłaby Ci się
Pobe - @kuhwa: cześć, dzięki. Sam tuneli za bardzo nie lubię, ale do głowy by mi nie ...
@Pobe: dalem spokoj uszom w cholere, mialem juz na tyle duze ze przeszkadzaly mi w funkcjonowaniu, musialem bardzo uwazac przy ubieraniu sie etc. do tego zaczepialy mi sie o szalik :/
@zupa_z_kasztana: To nie jest nic na stałe, dlatego uważam, że zawsze można pobawić się wyglądem. Gdy spojrzysz na moje wcześniejsze zdjęcia, to zobaczysz jak rosła mi broda - głównie na szyi, a wąsy prawie w ogóle. Stwierdziłem, że zaszaleję sobie przed całkowitym ogoleniem i zrobię sobie fioletowe, bo niby czemu nie ;-) Włosy farbuje mi koleżanka (też jest na jednym ze zdjęć) i sam bym tego na pewno nie zrobił. Jednak
@evo44: Tak jak pisałem: z zarostem eksperymentuję, bo nie wiem co z nim zrobić. Wąsy zapuszczam od pół roku, a wyglądają dokładnie tak jak tydzień po ogoleniu. Jakieś sposoby na mocnego wąsa?

@ElCidX: Zazwyczaj między 7 a 9 funtów na godzinę, zależy gdzie mnie agencja pośle. Mieszkam w Szkocji.

@kuhwa: To jest ból :/ Ja sobie tak czasem myślę nad industrialem w uchu, czy innym kolczykiem w brwi, ale