Wpis z mikrobloga

Na miejscu Nawałki to chyba bym podzwonił po kolegach z boiska z ofertą występu w kadrze na obronie.

Kogo biedak ma tam dać?
Prawa obrona - Broź,Olkowski,Kędziora? Wolne żarty
Środek- Wasilewski właśnie traci miejsce w składzie, Szukała na piłkarskiej emeryturze. Glik tylko zostaje, chyba muszą go sklonowac.
Lewa - przemilcze :)

Z resztą skrzydłowi w pomocy to podobny temat. Kompletny brak "pewniaków"

#pilkanozna #taksobiedumam
  • 20
@#!$%@?: Z tego co pamiętam, na razie w kadrze zaprezentował się średnio. A i w klubie zdarzają mu się jeszcze błędy. Ale to fakt, chyba jest najbliżej składu.

@Mikka: Może i tak, ale gość nie był sprawdzany w kadrze, już prędzej Nawałka da to miejsce Szukale. przynajmniej do czasu, aż znajdzie dobre zastępstwo.

@redheart: Jędrzejczyk kontuzjowany.
@Alter_Ego: to racja, ale jest niezastąpiony Wawrzyniak w razie czego. O ile będzie w przyzwoitej formie. Do niedawna jeszcze wiele osób widziało tam Brzyskiego, ale jego dwa ostatnie mecze w tej rundzie delikatnie mówiąc nie porwały. Ten z Jagą to zdecydowanie do wymazania z jego pamięci.
@s0Mgorsi: haha nie sadze, jakby nie było - jest podstawowym SO ćwierćfinalisty LE , a kto miałby być w repr poza glikiem, szukała i wasylem ( ławka) ?
@Lajz: Żyrko jest podstawowym skrzydłowym to go czyni super graczem? Czy może wynika to z braku konurencji? W przypadku Kuby w legii do wyboru jest Lewczuk ktory nigdy nie byl dobrym srodkowym obronca i astiz bez formy wiec gra sobie i tyle. Jeśli patrzymy na rep to zagra Glik i Szukala chyba, że trafi sie kontuzja i będzie klops bo od dawna obroncami kadra nie stoi. Komorowskiego można sprawdzic. Poza tym
@s0Mgorsi: Lewczuk w poprzedniej rundzie gral na poziomie ekstraklasy - na 100% nie na poziomie LE = > rzezniczak z dossa grali w LE i bramek nie tracili = > liczby ich bronia a nie to, ze sa lepsi. Poza tym nie wiem jak w Polsce o obrońcy grającym w LE możemy mówić, że jest słaby bo blbalbla nazwisko rzezniczak xD
A z tym cionkiem to myslalem ze sie szanujemy i
@Lajz Przywolałem Cionka bo jakos mi sie wierzyć nie chce, że nagle go przestanie widziec w kadrze;) dla mnie jest też nieporozumieniem. Nie będę się spierał bo ile ludzi tyle opini:) Pamietaj, że na liczby pracuje cały zespół. Ciekawi mnie natomiast opinia o Janickim i moim przesunięciem Krychowiaka do obrony dla mnie to był by super duet Glik i Krychowiak.
@s0Mgorsi: 1. Janicki ma z 22lata, niczego jeszcze nie osiągnął, nie daje nic co dałby Rzeźnik.
2. "Na liczby pracuje cały zespół" na liczbe rozegranych minut tak :P
Ale za małą ilość straconych bramek głownie odpowiada obrona, bramkarz, i śpd - wiadomo, że cały zespół pomaga ale wiesz :P
3. Krychowiak do obrony? Po co? Ma zajebistą kondycję, może biegać jak głupi a kto za niego? śpd na chociażby poziomie LE?
@Lajz: No wiesz, Rzezniczak jest gwarantem goracej glowy i minimum kilku min dekoncentracji polaczonej z niecelnymi zagraniami. Na liczby straconych goli wplywa zdecydowanie wiecej rzeczy chociazby poziom rywali ktory przeklada sie np na posiadanie pilki itd.. Od dawna przewija sie temat, że Krychowiak jako sdp malo dawal reprezentacji, niewymiernie do roboty odwalanej w klubie stad taki luzny pomysl. Latwiej zastapic sdp niż znaleść nam śo co widzimy od kilku lat. Przykladowy
@s0Mgorsi: bo co? :D " na wynik pracuje cały zespół" a poza tym, to Rzezniczak nie miał błędu przy bramkach a starał się je tylko naprawić :P
@Lajz: Jak to lubisz powiedzieć:D szanujmy sie^^ Starać to się może ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Niech lepiej tam przepisy na stronkę wrzuca bo to akurat mu wychodzi dobrze, szczerze polecam.
@s0Mgorsi: ale teraz karcisz gościa, który nic nie #!$%@?ł w tym meczu personalnie, to nie po jego błędach padły bramki a ty go karcisz jak nie wiem :D
Nie ma lepszego śo w ekstraklasie do reprezentacji :P
@Lajz: Żebyś powiedział, że #!$%@?ł to by musiał wkopac piłke ze trzy razy do swojej bramki? 2 gole strzelone z jego strefy to kto miał wiecej zrobić niż ŚO?
@s0Mgorsi: co XD
Sa przegrwa pojedynek z obronca jak junior, podaja do milika, DOSSA chce wyprzedzic Milika, ten go bierze na plecy i jedzie = > Rzezniczak go goni, nie udaje mu się = > błąd Rzeźniczaka xD

Przy tej 1 bramce tak samo, kontra 2v2, Rźeźniczak był bliżej skrzydłowego więc za nim pobiegł, to Broź powinien wyskoczyć do Milika ale tego nie zrobił = > błąd Rźeźniczaka xD