Wpis z mikrobloga

@Gummy: niby fajny pomysł, ale dosyć ciężki do zrealizowania bo ma małe dziecko, poza tym myśleliśmy o czymś co jej przypomni jednak za kilka lat o tych urodzinach :)
@borysszyc: ale by się wkurzyła :D już kiedyś od dziadka męża dostała swój obraz - stoi w piwnicy :D
@Naciass: młoda ma 3 miesiąca, ale mają sporo z nią problemów (nietolerancja laktozy, silne odruchy moro, kolki, ogólnie dziecko wyje prawie cały dzień) także nie sądzę żeby potrafiła się zrelaksować siedząc w spa... Może później, ale teraz jest niezbędna dziecku.
@mirkobiniu: 300zł xd
@slepowzroczny: ahhha, rozumiem siositre dosknale mam takiego samego wrzaskuna :D nawet teraz juz jako duza panienka mi tu sie drze. Moze chociaz jako dodatkowy prezent pojedzcie do niej i ponoscie dziewuszke a mama niech sobie wezmie dluga kapiel, wypije spokojnie herbatke itd :) Boooze, przekaz jej ze to minie :D
@slepowzroczny: jestes kochana! Ja dobrze wiem co to znaczy i taka glupia chwila dla siebie, kapiel, herbatka, ciacho, spokoj uuuu ale to pomaga. Niech ci bozia wynagridzi w grzecznych dzieciach :)