Wpis z mikrobloga

Yo Mirkokosy!
Mieliście jakieś doświadczenia ze stosowaniem kreatyny dłużej niż 8 tyg? Pytam, bo kończę 8-tygodniowy cykl kreatynowy i przymierzam się do kupna NO EXPLODE 2 które w składzie ma też kreatynę. Czy wg was lepiej poszukać przedtreningówki bez kreatyny?
#mikrokoksy #silownia
  • 41
  • Odpowiedz
@aptudeskaj: Dopiero zauważyłem, że 2 porcje się bierze, ale 2g beta alaniny to i tak mało. Ja zaczynam czuć działanie przy 4g. Ale reszta składników już ma lepsze proporcje.
  • Odpowiedz
@aptudeskaj: biorę kreatynę bez przerwy od początku września po 5g. Miałem ostatnio robione badania na nerki i wszystko jest w normie. Więc jakby miało coś zaszkodzić to na pewno coś było by nie tak albo było by coś podwyższone.
  • Odpowiedz
@aptudeskaj: Zawsze mnie śmieszycie tego typu tematami. Najlepiej zbudowany człowiek który chodzi na tę samą siłownię co ja nigdy w życiu nie wziął nawet kreatyny. Tu trzeba treningu i diety, po co marnujecie pieniądze na te farmakologiczne bzdury? Co najwyżej mogę zrozumieć kreatynę, ale resztę to IMHO można o kant dupy potłuc.
  • Odpowiedz
@owocliczi: Dieta i trening to podstawa, to oczywiste i widzę to po sobie, ale szukam tutaj przedtreningówki z kreatyną co by trening był wydajniejszy i z dobrą pompą więc ze swoimi wywodami nie popartymi argumentami idź bejbe gdzieś indziej ;)
  • Odpowiedz
@szalony_kefir: > Co najwyżej mogę zrozumieć kreatynę, ale resztę to IMHO można o kant dupy potłuc.
@aptudeskaj: wasze pieniądze wyrzucone w błoto, nie moje. Lepiej pokaż ty mi dowody na działanie tych supli (poza kreatyną) to osobiście sprezentuje ci taki zestaw - tak do 200zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz