Wpis z mikrobloga

mireczki z tagu #blackberry! wołam przy okazji #android i #ios bo może ktoś wie..
jak wygląda sytuacja appek na blackberry hmm choćby q10? Słyszałem że można w jakiś sposób ściągać appki z google play wie ktoś coś ? w jaki sposób itd? ja jestem nie do końca technologicznie ogarnięty. a już w ogóle jeśli chodzi o bb.
pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
@technocraticunion: Aplikacje działają tylko że w BB nie ma usług google play i czasami są problemy z niektórymi aplikacjami ale większość działa i to dobrze nawet. Tak jak @WhereIsMyMind napisał instalujesz Snapa przez sachesi i instalujesz aplikacje dwoma kliknięciami. BB OS to świetny system i bije na głowę androida i WP ale niestety urządzenia z dotykowym ekranem mają jakąś wadę, z10 bateria, z30 ekran podobno pikseloza. Nie wiem czy dał bym
a o jakich wadach w kontekście q10 słyszałeś? bo telefon się wydaje ok, nie widziałem go na żywo, ale z drugiej strony to trochę o to trudno bo blackberry to dosyć niespotyk :) a chciałem się przesiąść z iPhone'a 5 i nie chce potem żałować. a chciałem zmienić żeby mieć smartfona z jakąś normalnie trzymającą baterią (inb4 nokię100 se kup) a jeśli chodzi o używanie to podstawowe funkcje telefonu + mail +
@technocraticunion: q5 i q10 nie używałem i nie zagłębiałem sie w ich temat. Miałem z10 i telefon jest świetny ale bateria trzyma bardzo krótko wg mnie.(miałem) Z30 z tego co czytałem ma wszystko super(baterie też) tylko ekran ma mało ppi więc pikseloza. BB OS do maila i dokumentów jest idealny chyba. Hub jest świetny według mnie. Dodajesz wszystkie skrzynki i masz wszystko w jednym miejscu. Wraz z smsami, messengerami itp. Fb