Wpis z mikrobloga

VP vs CW:
Biorąc pod uwagę to jak wczoraj zagrało CW i VP nie mam żadnych wątpliwości co do tego kto wygra. Gdyby to było Bo1 możnaby było liczyć na upset jednakże to jest Bo3, a Virtusi mają zdecydowaną przewagę jeśli chodzi o ilość map które grają lepiej niż CW. High na VP (10% wartości ekwipunku) lub skip.

TSM vs Wrecking - skip
Absolutnie nie znam tego drugiego teamu także obstawianie tego meczu byłoby zbyt dużym ryzykiem.

x6tence (OverGaming) vs G2 (ESC)
@ganek może mieć mi to za złe ale ostatnio G2 nie idzie dobrze. Może to być związane z ewentualnymi problemami dostania się na IEM co przełożyło się na dodatkowy stres i troszkę gorszą grę. x6tence jest naprawdę bardzo dobrym teamem, udało się im wiele razy zupsetować mecze z takimi teamami jak Fnatic czy VP jeszcze gdy byli OverGaming, czy kto pamięta, Wizardsami. Medium (5%) bet na x6tence.

Penta vs Fnatic - skip
Bo1, nie warto ryzykować. Warto za to przyjrzeć się jak zagra Penta, aby mieć odniesienie w kwestii ich meczu z CW.

TSM vs FSid3
Oglądałem wczoraj mecze i jednego jestem pewny - Flipside sprawiło VP więcej problemów niż TSM. Może to wynikać z problemów Virtusów z T2 teamami ale spójrzmy na mapy. Na mirage'u TSM odebrało VP tylko 1 rundę więcej niż Flipsid3 (16:4 vs 16:3) a poza tym? 23:25 inferno i 16:14 nuke a TSM 12:16 nuke i 16:13 cache. Co prawda tzw. chain-logic rzadko działa w kwestii CSGO jednakże można zauważyć że na ten moment te teamy grają na podobnym poziomie. Czyste 50/50, jednak na lounge'u faworytami są TSM co dodatkowo skłania do postawienia na FSid3. Bardzo ryzykowny mecz, odradzam obstawianie przy małej wielkości ekwipunku, z mojej strony medium (5%) bet na FSid3.

HR vs mouz
Patrząc na wyniki ostatnich meczy HR można stwierdzić śmiało jedno - strata s1mple'a jest dotkliwa. AdreN nie spisuje się aż tak dobrze, a sam Dosia nie wystarczy do wygrywania meczy. Z drugiej strony mamy mouz którym ostatnio udało się nawet zupsetować Fnatic (92-8 bodajże). Stand-inem ma podobno być J0hnny z myKPV więc nie jest źle, spore szanse dla mouz na zwycięstwo. Small-medium (3%) bet na mouz.

#stawiajzzyciorysem #bukmacherka #csgobets

  • 2
  • Odpowiedz