Wpis z mikrobloga

No elo.

Dzisiaj walnąłem się tylko w Volgare vs WILD, w sumie źle oceniłem realne szanse do czego bez bicia mogę się przyznać, zresztą wszystkie mecze były tight jak w----a 9letniej dziewczynki. Także jakoś specjalnie nie dziwią mnie wyniki. Wszystko osycylowało na granicy błędu statystycznego i "standinów" (davcost w Flipside, Pimp w TSM). Nieco lipa wyszła, ale moja klientela jeżeli nie zaspała wyciągnęła swoje na dwóch meczach Envy, niestety za to na iNation nic nie wyciągnęli, bo mecz wystartował za szybko (a tam im kazałem położyć najwięcej), szkoda mi jedyne betu na Volgare, ale cóż - g---o się zdarza, u myfriendów jestem 3/4 dzisiaj.

Rzućcie zielonymi artefaktami atencji w celu wypikowania tego wpisu nad horyzonty śmieszków poza kontrolą na nocnej, niech dowiedzą się że jesteśmy siłą bardziej realną niż Korwiny.

To by było na tyle. Ogłoszenia parafialne.
Polecam obserwować mój profil na serwisie wykop.pl - @znudzonylewak (klikamy obserwuj) dzięki temu wszystkie moje posty będą pojawiać się w zakładce "Mój Wykop". Wszelakie potrzeby serca, spadające donejty, nagie zdjęcia sióstr (tylko powyżej 16 roku życia) i inny misje od Boga proszę wysyłać na PW.
Polecam także obserwować najlepszy lewacki tag na wykopie bez żenady - #lewackiebety

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@znudzonylewak: Co się stało, że jednak wrzucasz analizy. Ponoć umowa ci zabrania. Taką wodę z mózgu mi dzisiaj zrobiłeś, że chciałem odpuścić betowanie bo obawiałem się świń ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz