Wpis z mikrobloga

VP vs FSid3 - skip

VP miało zawsze problemy z T2 teamami, a po stronie gra główna przyczyna upsetów HR z innymi teamami - s1mple. Ponadto WorldEdit jest naprawdę świetnym AWPerem co dodatkowo działa na niekorzyść Virtusów. Po ich stronie za to są mapy - na obecną chwilę VP prawie zawsze robi veto dd2, a poza tym są w stanie zagrać wszystko (chociaż moim skromnym zdaniem nuke to ich najgorsza mapa). Zdecydowanie odradzam obstawiać ten mecz chyba że FSid3 będzie miało około 25%, wtedy warto pójść na nich small (1% wartości ekwipunku).

VP vs TSM

To może wydawać się dziwne na pierwszy rzut oka ale tak z reguły jest. VP potrafi w ciągu jednego dnia przegrać z mouz i wygrać z Fnatic. Myślę że wynika to z tego jak często te teamy ze sobą grają i jak dobrze znają swoje taktyki. Pomimo że mecz jest 50/50 to takie są moje ulubione, bo najlepiej sprawdzają wiedzę jaką się ma na temat teamów. VP ma zdecydowaną przewagę jeśli chodzi o mapy. Prawdopodobnie zbanują dd2 a TSM cobblestone'a, VP wezmą cache'a/overpassa a TSM nuke'a/inferno. Oczywiście są to czyste spekulacje. Overpassa, cobble'a i cache'a VP grają świetnie, nie wiem jak TSM grają cobble'a bo nie miałem okazji zobaczyć ale małe szanse, że grają go w ogóle. TSM za to grają lepiej inferno (bardzo pechowa mapa dla VP) i dd2, poza tym dobrze overpassa i nuke'a. Mirage jest tutaj 60/40 z lekką przewagą dla VP. Obie te drużyny grają świetnie tą mapę ale to VP ostatnio wygrało na niej Bo1 z TSM. Medium bet na VP z mojej strony (5%).

Poza tym polecałbym jakiś ICB na pierwszy mecz CW z Envy na CW. Dawno nie widziałem jak grają i nie jestem w stanie ocenić ich realne szanse ale przy 20% - nikomu nie dzieje się krzywda.

#stawiajzzyciorysem
  • 5