Wpis z mikrobloga

Może ktoś wie jak wygląda sprawa rezygnacji ze studiów? Wiadomo, że co uczelnia to inaczej. Dlatego pytanie odnośnie WATu.
Muszę składać jakieś podanie, legitke lub inne dokumenty? Czy mogę sobie po prostu poczekać aż sami mnie skreślą? Szukałem w regulaminach studiów, ale nic ciekawego nie znalazłem.
#studbaza #studia #wat #pytanie #polibuda
  • 6
  • Odpowiedz
@mic327: Idziesz do dziekanatu i zabierasz obiegówkę, z którą odwiedzasz: bibliotekę, dział finansowy, chyba kierownika dziekanatu i biuro przepustek. Dokładnie nie pamiętam ścieżki. Z obiegówką wracasz do dziekanatu i tyle. Możesz też poczekać aż sami skreślą, ale wtedy nie odzyskasz dokumentów.
  • Odpowiedz
@isolation: @sphinxxx: @Kormas: Właściwie to ja im dałem tylko ksero świadectwa i chyba nic więcej. Więc raczej mi nie zależy. Gorzej jeśli będę chciał wrócić za rok i się później przyczepią. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A obiegówka nie jest chyba konieczna, bo i tak nic nie mam przecież do oddania. ;d

A jak wygląda sprawa z legitką? Ucinają róg i oddają, zostawiają
  • Odpowiedz
@mic327: przed rezygnacją możesz powiedzieć, że zgubiłeś legitymację i poprosić o wydanie duplikatu, wtedy będziesz miał podbite do października ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z którego wydziału jesteś?
  • Odpowiedz