Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Thinkpady, ale laptopy #lenovo to taki shit że nie da się tego opisać. Jedna wielka #!$%@? porażka. Nikomuu nie polecam a z510 to gówno spośród gówien.

1. po ponad pół roku niewymienialna bateria trzyma godzinę jak się wszystko przyciemni, głośniki trzeszczą, a przez pół roku były całkiem fajne (to nie wina obudowy, sprawdzałem) gładzik to porażka na linuksie prawy klik trzeba przytrzymac już parę razy już prawie usunąłem projekt w eclipse i w ogóle
2. na win 7 nie działa jak trzeba sterowniki #!$%@?ą się od wi-fi chipsetu baterie uznaje za uszkodzoną. Po wysłaniu do serwisu na gwarancji po #!$%@? 6 tygodniach przysyłają to samo gówno bez sterowników i z wyczyszczonym dyskiem Dzwonie na infolinię
-czemu to i tak nie działa dalej
- nie ma pan najnowszego systemu Windows 8.
-ʕʔ Ale macie na stronie sterowniki do win 7 to co one nie działają.
-no chyba nie, niech pan zaistaluje win 8.
-mam 4 problemy po co mi 5. Laptop był sprzedawany bez systemu to czemu mam niby instalować 8
- No niech pan zainstaluje

po 4 mcach używania przesiadam sie na linuksa

Surprise madafaka, połowa rzeczy nie działa sterowniki do tej karty działają świetnie. Sprawdzałem na forach nikt nie narzeka. Poza użytkownikami lapków lenovo. Bo na xps-ach ta sama grafika działa, na lenovo juz ubuntu freezuje co jakiś czas i trzeba restartować, a na debianie system ze sterownikami na pokładzie potrafi już nie wstać.
nie wiem czy @naprawalaptopow spotkali się z tym gównem czy to tylko taki jeden egzemplarz
  • 16