Wpis z mikrobloga

EnvyUs > LGB

Jak dla mnie win dla ex-LDLC, LGB grało ostatnio bardzo dobrze, chodzi mi tu o ich ostatni mecz z TSM, który to wygrali. Jednak po pierwsze, TSM jest teamem słabszym od Envy plus mecz odbywał się na mirage'u, czyli najlepszej mapie LGB. Tutaj mamy dusta2 na którym Envy powinno ich zniszczyć. Zastanawiające jest tylko to, że to LGB wybierało mapę, czyżby mieli jakieś cudowne stratsy? Jednak mimo wszystko ja stawiam na LDLC, które mimo, iż ostatnio nie w formie to jednak przegrywali z tymi topowymi teamami, z teamem tier 2+ jakim jest LGB powinni wygrać.

NiP > EnvyUs

NiP jest ostatnio w formie, czego nie można powiedzieć o Envy, allu zdecydowanie wzmocnił ich team na plus, mapa to mirage. Należy oczekiwać bardzo bliskiego meczu także obstawianie go wiąże się z dużym ryzykiem. Wynik typuję na 16-14 lub coś w tych okolicach z wygraną Szwedów (i Fina).

Reszta meczy zbyt niebezpieczna by cokolwiek o nich pisać ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jakby ktoś był zainteresowany - https://docs.google.com/spreadsheets/d/13VkMmeO9PCcfGsff_6bQOlNzufE-TCCgCC-SeJMIqv8/edit?usp=sharing - mój arkusz, którym sobie pomagam w obstawianiu.

#csgolounge
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Makku11: imho LGB vs Envyus to nie jest taki pewny mecz, mam wrażenie, że Envyus oszczędza taktyki na Katowice, a LGB gra swoje i gra co raz lepiej. Mecz Bo1, imho 45-55 dla Envyus, z dużą szansą na upset
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ElCidX: Ogolnie mialem tendencje mieszana co do trafiania takze nie mam co wrzucac, jak chcesz to najlepiej patrz na sheetsa ktorego wrzucilem, na biezaco aktualizowac bede.
  • Odpowiedz