Wpis z mikrobloga

Mircy potrzebuje porady.
Mam taka kamerę, ktora gdy wykryje ruch to strzela fotkę i wysyła mms na zaprogramowany numer. Do tego potrzebna mi karta sim. Stad moje pytanie. Jaka sieć wybrać aby doładowywać jak naj mniej? Powiedzmy darmowe mms? Potrzebny jest jakiś internet jeszcze zeby dało rade wysyłać mms? Moglibyście cos polecić?
Z tego numeru raz na jakiś czas ma byc wysyłany mms (raz na 2-3 dni). Nie chce doładowywać karty za 30 zł miesięcznie a wykorzystywać z tego 5 zł. Czujecie o co mi chodzi?
#siec #tmobile #plus #play #orange #komorka #telefon #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 14
@piotreek88: play fresh, nie wiem jaką nazwę nosi ta oferta, pewnie taka sama, ważność konta przez rok od ostatniego doładowania, mms 19 lub 29gr, nie wysyłałem ich lata świetlne ( ͡° ͜ʖ ͡°) edit. pochwal się tym programem szpiegowskim
@gruszak: nju na kartę usługa miesio, mms 19gr i jak dobijesz w 30dni do 9zł to dalej nie nalicza. Po pół roku od doładowania trzeba odpisać na darmowego smsa, tak utrzymujesz ważne konto. pamietaj ze kazda sieć inaczej taryfikuje mmsy, np mogą mieć max 300kb a te 19gr u każdego mogą być za każde 100kb ale nie chce mi się sprawdzać.