Wpis z mikrobloga

339-2=337

Lisbon Story

Kurcze, ten film jest intrygujący. Posiada świetną muzykę, dźwięk, zdjęcia, sceny, w ogóle pod technicznym względem ten film jest genialny. Z drugiej strony fabuła nie jest skomplikowana, ani rozbudowana, prosta jak budowa cepa.

Wracając do muzyki, zespół Madredeus komponuje genialne utwory, przynajmniej w tym filmie strasznie mi się spodobali.
Piękna sceneria Lizbony oraz świetna gra aktorów.

Film na prawdę mi się spodobał i dlatego taka ocena, pewnie nie wszystkim film przypadnie do gustu ale jest godny uwagi jeśli szukamy czegoś innego.

Ocena 7/10 ląduje na mojej liście ciekawych filmów. Nie warto szukać tam jakiś wybuchów czy innych efektów z Hollywood, ten film miał być(i nim jest) hołdem dla kinematografii.

Obcy 3

Tym razem lądujemy w kolonii karnej oczywiście z przyjacielem. Przyjaciel ewoluuje i rośnie w potęgę. Standardowo zabija, lecz tym razem Ripley ma niespodziankę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Technicznie o wiele lepiej niż w poprzednich latach, ale też film jest o wiele później zrobiony, więc została użyta nowsza technologia.
Fabularnie taki odgrzewany motyw tylko z innym zakończeniem. Lądowanie, Ripley ogarnia że obcy razem z nią jest, nikt nie wierzy że ufok istnieje, wszyscy uwierzyli, wszyscy umarli, Ripley przeży... nie przeżyła. No tym razem nie dane jej było żyć dalej.

Ocena 7/10 Jak w poprzednich częściach fajnie się oglądało. Warto się zapoznać, bo ciekawy film, tylko schemat ten sam jest.

#metsan365filmow #film #filmy #ogladajzwykopem #alien
Metsan - 339-2=337

Lisbon Story

Kurcze, ten film jest intrygujący. Posiada świe...
  • Odpowiedz