Wpis z mikrobloga

Powiem Wam tak, po roku na #iphone stwierdzam, że to nie jest taki idealny sprzęt. Też się zdarzały lagi, apka mbanku to w ogóle katastrofa, nieraz jakaś aplikacja się sama wyłączyła. To wszystko było na ios7, na "8" było trochę lepiej, ale wtedy już mój 4s bardzo lagował. Otwarcie klawiatury swype w apce wiadomości trwało nieraz 2-3 sekundy. Zawsze tak samo, pewnie ale długo. ios 8 to juz minimum iphone 5s, jeśli chcemy żeby nie mulił. Druga sprawa, to jeżeli chcesz mieć możliwość wysyłać komuś pliki blututem, trzeba zrobić #jailbreak i kupic tak zwane tweaki. Jest mnóstwo darmowych, ale wiele jest płatnych. Taka funkcjonalność jak w np. LG G2, że wybudzasz ekran dwutapnięciem, możliwa była na ios7 po kupieniu tweaku o nazwie smart tap. Tylko przez noc ponad pół baterii zżerał. Używałem tylko jak był podłączony do zasilania. Ogólnie nie taki zły ajfon, ale jak sie przesiadłem na LG G2 to jakbym wstał z wózka inwalidzkiego. Niby fajnie pojeździć, ale nie za bardzo wygodnie i w piłkę nie pokopiesz z kolegami. Tak więc wzywam #bojowkaandroid #gejowkaios #ios #gejowkawindowsphone i polecam przesiąść się na normalny system. Wiem, że fajnie poszpanować jabłuszkiem przy japie, bo sam w sumie kupiłem ajfona dla szpanu(i trochę z ciekawości), ale uważam że dla znaczku nadgryzionego jabłka nie warto się tak męczyć.
  • 18
@killem_all: Pewnie mieszkasz w jakiejś dziurze zapizganej, ale w wiekszych mistach iphone przestal byc juz szpanerskim jak ty to nazywasz telefonem tylko normalnym narzedziem pracy, takim jakim jest note 4 czy g2. A to ze nie zaznales szybkosci iOS bo siedziales na jakis gownianym, ledwo wspieranym 4s-ie to juz nie moja wina :)
@killem_all: jak już miałeś jb to trzeba było przypisać więcej pamięci pod swypa, i ustawić smarttapa na działanie od- do i powiedzmy przez 10 min od wyłączenia ekranu. Poza tym, są jeszcze ludzie którzy używają bt w 2015? O_o
apka mbanku i jej wspaniałe działanie to wina apple? Poza tym wszystkim, ok android jest otwarty i to jest jego zaletą, ios zamknięty i to jest z kolei jego zaletą. Jednym pasuje
@killem_all: mordeczko i ja sie musze wypowiedziec :P rok temu kupiłeś #iphone który ma 2,5 roku (nie znam androida który by tyle czasu użytkowania wytrzymał, tak jak bys etraz kupił jakiś Samsung Galaxy ace czy inne gówienko które ma już 1,5 roku i kosztuje z 400-500zł i z tym porównywał.

sprzet jako sprzet działał (tak się domyślam bo nie wpsomniałeś) czyli ekran ok (responsywoność), bateria ok, dostepnosc apek ok, czyli jest
@Nie_znany: jak przypisać więcej pamięci dla Swype,bo dałem mojej ten telefon,to sprawdzę czy zadziała.
@pieczywowewiadrze: no to już znasz, mnie i moich znajomych. no strasznie wygodne chmury, idź pan w piździec. Tutaj klikam dwa razy i wysłane,a chmura,weź tu włącz neta, zanim wyśle, zanim udostępnie łącze...
Niestety nie pracuje już na budowie,miałem rok praktyki,polecam,samemu całe mieszkanie potrafię wyremontować :-) a do ajfona już nie wrócę, nie lubię ograniczeń.
Ta aplikacja
@killem_all: no wlasnie, włącz neta, poczekaj az sie zaladuje.... wlasnie o tym pisze, may rok 2015, ceny mobilnego neta jedne z najnizszych w UE (na ukrainie jeszcze taniej), wifi wszedzie dostepne, jesli w jakiejś zabitej dechami dziurze nie masz zasiegu neta lub WiFi posiada tylko sołtys to sory ale widocznie jeszce nie ten czas (lub nie to miejsce) aby wychodzic przed wszytskich, tak samo jak nikt do jedzenia po polskich wsiach
@pieczywowewiadrze: to ile Powerbankow nosisz ze sobą? Ajfona musiałem ładować co drugi dzień, czasami częściej, to samo mam teraz z g2. I tak,mam internet mobilny, całe 2,5gb na miesiąc. Nie chce mi się kłócić, jesteście fanbojami, nikt was nie przekona do niczego,nawet w sumie nie chcę tego robić. Napisałem tylko swoją opinie,bo po powrocie do androida poczułem wielką ulgę,ale nie mówię że było tak strasznie przez ten rok. Bez odbioru.