Wpis z mikrobloga

@qtsms: PHP nie jest ani lepsze, ani gorsze od innych.
Jest po prostu bardzo elastyczne i więcej wybacza niż platformy z silną i statyczną typizacją.
I dlatego, że napalona gimbaza postanowiła "będę expertę programowania" nie mając o tym bladego pojęcia, do PHP przylgnęła łatka śmiecia. Nie zgadzam się z tym.

@alosha: no dobra, możesz się nie zgadzać, ja tu bronię PHP jako języka programowania - to tylko narzędzie... a to, że napisałem "do dupy" to wyłącznie dlatego, że uważam, że jest źle skonstruowanym językiem i podobne efekty można szybciej i bardziej elegancko uzyskać np. z takim C# czy Pythonem ale wsparcie małe... co nie zmienia tego, że to JEST programowanie, a to, że ktoś na tym pracuje mu nie uwłacza bo
@qtsms:

dlatego, że uważam, że jest źle skonstruowanym językiem i podobne efekty można szybciej i bardziej elegancko uzyskać np. z takim C# czy Pythonem


W "czystym" C# czy w "czystym" Pythonie? ;) Uzyskasz szybko stronę internetową? :)
@mamapoth: nie rozumiem zamiłowania do notatników i innych narzędzie które... nie robią nic za ciebie. Ja mam Qt Creatora, RAD Studio... Visual Studio też oczywiście na propsie ale osobiście nie używałem już kilka lat.
@qtsms: nie wiem też dlaczego miałbym korzystać z podstawowego PHP. Każdy używa frameworków. Programiści PHP również. Gdzie szybko można osiągnąć ciekawe efekty... Twój argument jest inwalidą.