Wpis z mikrobloga

Oglądałem dwa razy, oglądnę i po raz trzeci. Film ten przewyższył moje oczekiwania. Dla mnie nie miał słabych momentów, wszystko składa się w jedną, spójną całość dopieszczoną świetną ścieżką dźwiękową. Pierwsze spotkanie Nortona i Keatona na scenie w teatrze to dla mnie mistrzostwo. Czekam na więcej takich pozytywnych zaskoczeń. Dycha.
#birdman #film #kino
d.....k - Oglądałem dwa razy, oglądnę i po raz trzeci. Film ten przewyższył moje ocze...

źródło: comment_McKHklpVQwZ0J1wvTbHUKDJQrs0N83j8.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@diablik: Nie był jakoś mega super zły ten film, ale trzeba lubić "te klimaty" żeby on się podobał. Oglądałam na trzy podejścia, dopiero pod koniec zrobił się bardziej ciekawy, a perkusja doprowadzała mnie do szału.
  • Odpowiedz
@Mysiunia_: Ta perkusja brzmiała, jakby była tam przez przypadek. A od tego jednego, ciągłego ujęcia zakręciło mi się w głowie. Bardzo ciężki film, z oscarowych Nightcrawler lepszy (z tych co widziałem)
  • Odpowiedz
@Ra_V: Mnie "Nightcrawler" nie porwał zbytnio, jednak na pochwałę zasługuje kreacja głównego bohatera. A co do filmu "Birdman" to nie będę się spierał, ja w nim znalazłem to czego oczekuję od kina, chwilowej absorbcji.
  • Odpowiedz