Wpis z mikrobloga

Mirko co to się właśnie stało to ja nie wiem...

Odwiedził mnie listonosz, przyniósł polecony, tak bardzo wyczekiwany...

No dobra, nie listonosz a listonoszka, i nie przyniósł tylko krzyknął z drugiego końca sali:
- Teeeee... Old_Postman co ty tam znów do cholery zamówiłeś? Rusz tu swój tyłek.

Przyszła moja pierwsza w życiu harmonijka, spełnienie nastoletniego marzenia.

Piękna jest, pięknie leży w dłoni, ma piękną barwę dźwięku... no i ten bordo grzebień ()( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Tak więc siedzę, przeszukuję youtube, dmucham delikatnie co by nie popsuć i snuję marzenia przygrywania sobie w rejonie.

I teraz pytanie do posiadaczy harmonijek. Możecie polecić jakiś sensowny, dla początkującego, wideo poradnik? Nie mam zamiaru zostać wirtuozem, choć kto wie, ale podchodzę do tego ambicjonalnie i chciałbym się nauczyć czysto grać.

#chwalesie #harmonijka
OldPostman - Mirko co to się właśnie stało to ja nie wiem...

Odwiedził mnie liston...

źródło: comment_7BcSRJ7CKuIxCF5MNiEjVzZvWr7YTFio.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@GetRekt: Jak dla mnie, jego filmy to fajny początek. Miło, że trzyma harmonijkę tak jak ja. Próbowałem w tradycyjny sposób ale moja leworęczność mi przeszkadzała. A tu proszę koleś trzyma tak jak ja :)
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Pikna :) Na początek improwizuj i wyczaj wszystkie dźwięki jakie potrafisz wydmuchać i wciągnąć przeciągnąć i przekombinować. Później będziesz przeglądał wszystko na YT jak zagrać i pod siebie pozmieniasz.
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Też kiedyś uczyłem się grać na harmonijce :) Ale jak zacząłem sie uczyć robić podciągi i mi nie wychodziło to odezwał mi sie słomiany zapał i teraz moja Special 20 w tonacji A kurzy sie gdzieś w szufladzie.
  • Odpowiedz