Wpis z mikrobloga

1. Ok 50% z nas nie bierze udziału w wyborach.
2. Żeby zawiązać koalicję rządząca nami, wystarczy ok 18% głosów ogółu wyborców, którzy w kółko wybierają tych samych, skompromitowanych polityków.
3. Nie trzeba zmiany ordynacji.
4. Niech zwolennicy partii sejmowych nadal na nie głosują - ci wyborcy nie zasilają grupy wyborców, którzy nie wezmą udziału w wyborach zatem paradoksalnie są nieważni.
5. Zagrożeniem jestem my sami - my, którzy stanowimy rzeszę ok 50% - zagrożeniem dla tych, którzy okupują Parlament od 1989 roku
6. NIE GŁOSUJECIE? TO ZAGŁOSUJCIE - WAŻNE ŻEBYŚCIE ZAGŁOSOWALI NA PARTIE SPOZA SEJMU.
7. Chyba, że nadal wolicie być idiotami, którymi rządzi karna i harda mniejszość.
8. Chyba, że nadal jesteście idiotami, którzy łykają gównianą propagandę serwowaną przez prawe lub lewe media i większość z Wiejskiej.
9. Wasz wybór.
11. Nie ma punktu 10.

#oswiadczenie #polityka #wybory #wyboryparlamentarne2015 #wyboryprezydenckie2015 #4konserwy
  • 5
  • Odpowiedz
@erbo: ja bym zagłosował, gdybym miał na kogo. Dlatego nie głosuję na czwórkę, ani piątkę (TR, ale oni to już w tym roku do sejmu nie wejdą), a spoza sejmu to straszne badziewie jest obecnie jałowo bezideowe i bezprogramowe. Poza tym przywódcy tych partii spoza sejmu też do charyzmatycznych nie należą. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@erbo: i jeszcze jedno. Gdyby była w Polsce frakcja, z charyzmatycznym przywódcą (nie mylić ze złotoustym), która programowo dążyłaby do przywrócenia NORMALNOŚCI w tym kraju, to chodziłbym na każde wybory. Normalność - tego mi brakuje w Polsce. To kraj absurdów, układów, korupcji i powiązań polityczno-biznesowych, a od kilku lat kraj bez rzetelnych mediów. Mainstream opanowany przez PO-PSL przez osiem zmarnowanych lat rządów zajmuje się opozycją, a rzekomo niezależne media grają z
  • Odpowiedz
@LaPetit: Dlatego trzeba stworzyć partię ja już wymyśliłem nawet nazwę KPP !
Kontrola Praca Podatki. Co o tym myślicie brakuje czysto ludowo-chłopskiej partii socjalistycznej o charakterze narodowo-rewolucyjnym głoszącą obniżkę podatków i walkę z biurokracją w zamyśle szerszy dostęp do świadczeń socjalnych i zielonej energii !

#polityka #4konserwy
  • Odpowiedz