Wpis z mikrobloga

#roadtoknife update 5

Tylko mały wpisik.
Nieco popłynąłem na esl qualfier i miałem ochotę odpuścić , ale zebrałem się do kupy.

Z fajnych wymian miałem tec-9 blue titanium (1,42) na awp corticera (6,4) ( ͜͡ʖ ͡€)
Corticerę zamieniłem na awp redline +(0,50~0,70)
Redline zamieniełem na 2 pomniejsze m4a4 z zyskiem (2,5)
Usp-s Stainless Statraka mw wytradeowałem do m4a1-s guardian mw
potem była podmianka 1-1
i 3-2
4 m4 które miałem
asiimov bs -> udało się zamienić na vulcana bs
guardian mw
bullet rain ft
i fn Zakamuflowany tygrys
a te 3 na griffin Stattrak mw i ak redline ft (chyba tylko dlatego że fajne naklejki były na tych m4)

Mam :
AK-47 Vulcan bs
M4A4 Griffin Stattrak mw
AK-47 Redline ft

Razem jakieś 30 Euro.
Brakuje jeszcze 6-7 i będzie jakiś Gut Knife najtańszy.

I tu jest ciekawa rzecz bo te najtańsze Gutki to są po prostu paskudne i w sumie nie wiem czy ja go chce :P.

Jak gram to w sumie bardziej mi zależy na jakimś skienie do ak i m4 niż nożu, ale jescze zobaczymy co i jak.

#csgolounge #januszerynkusteam #csgo
  • 8
@Casullpl: no właśnie to samo miałem na myśli. Docelowo chciałbym mieć ak wasteland rebel, awp electric hive, m4a1-s w sumie nie potrzebuje bo został mi jeszcze jeden guardian. Może jeszcze jakiś fajny skin do usp-s , chociaż guradiana do pary też mam. Do glocka mam tani skin ale mi osobiście się bardzo podoba (Grinder fn - ale prawie cały czarny - wygląda awesome)
@LQQK: No sporo czasu schodzi . Ja mam taką pracę że właściwie mogę bez przerwy siedzieć na lounge :) . Powiem jedno zazwyczaj najlepsze wymiany same przychodzą do ciebie :D. Oprócz tej jednej mega z tec-9 na corticere (5 euro do przodu). to zawsze walka. A to nie ma nalepek , a to ten battle scared źle wygląda ( a jak ma q.... wyglądać ? jak fn?). Jak nie ma wielkiej
@saatric: Nalepki dodają wartość. Sam kiedyś jeszcze ręcznie przeszukiwałem market szukając tanich skinów na pierwszej stronie z dobrymi nalepkami a potem wystawiałem z powrotem na markecie tak, żeby mieć zysk. A jak się trafi jakaś naklejka holo to ( ͜͡ʖ ͡€)