Wpis z mikrobloga

@grave: no a niby jaki jest dobry niesyntetyczny drag na imprezy w klubach?
inb4 marichuana - tak #!$%@? śmichychichy, zmuła i ochota żeby wyjść i wyczilować zamiast #!$%@?ć na parkiecie. marichuane to się pali na koncertach i to nie wszystkich albo prawilnie w domu z ziomkami, żeby poczillować i mieć głębokie rozkminy
@grave: kokaina, amfetamina i grochy to też nie są produkty naturalne. Zresztą ciężko o dostęp do tych rzeczy, nawet jak już znajdziesz dilera to #!$%@? wie czy ci nie dosypuje mąki, albo pixy sprzedaje na jakimś pmma zamiast mdma
@ForThoseWhoKnow: kokaina mimo wszystko jest jednak bardziej naturalna, niż nie.
Nie warto się pakować w beta-ketony, działanie jest fajne, ale to co dzieje się później (zjazd) oraz ciśnienie na dorzutkę powodują szybkie uzależnienie psychiczne. Wystarczy spojrzeć na ludzi i odpowiedzieć sobie na pytanie jaki rodzaj "dopalaczów" najbardziej porył zwoje ludziom? No właśnie beta-ketony. Jak ci się to spodoba i masz zadatki na brak odpowiedzialności przy braniu narkotyków to szansa, że się
@Personifikacja_Irracjonalnosci_Bytu:

kokaina mimo wszystko jest jednak bardziej naturalna, niż nie.

z tym się zgodzę, ale dalej jest poza moim zasięgiem ze względu na cenę i brak znajomości
ja też od beta-ketonów stronię, raczej nie podoba mi się profil ich działania, ale 3mmc wydaje mi się jednak trochę inne i mniej szkodliwe niż cała reszta tego syfu, a mam okazję przetestować trochę i nie wiem czy w ogóle się brać za to