Wpis z mikrobloga

@Katabaza: Ja jestem fanem Devina :) Chociaż bardziej za sprawą Strapping Young Lad niż innych projektów (dużo tego: Devin Townsend, Devin Towsend Band, Devin Towsend Project czyli z 15 albumów + coś tam jeszcze)
@Ryjuss: Ja na razie przesł#!$%@?ę album Accelerated Ecolution i parę utworów jest naprawdę fajnych. Rozumiem, że polecasz album Strapping Young Lad :). Coś jeszcze jest warte uwagi?
@Katabaza: Strapping Young Lad to jego nieistniejąca już niestety kapela. Kilka fajnych albumów. Z tym, że trochę różni się od tych progresywnych czy tam ambientowych rzeczy z innych projektów więc nie wiem czy mogę ci polecić :)
Raczej więc zalicz Synchestra czyli drugi i ostatni album po Accelerated Ecolution z The Devin Townsend Band a potem od początku solowe albumy Devin Townsend.
Większość widziałem, że jest dostępna nawet na yutubie.
@Ryjuss: Dzięki za info. Przesłuchałem na szybko z dwa kawałki (Love i Detox) Strapping Young Lad i muszę stwierdzić, że na razie nie jestem jeszcze gotów na taki klimat:).
@popolupo_: Dzięki, ciekawy kawałek. Instrumentale zawsze w porzo:)
@specnazman: Również dzięki za link, ale akurat ten styl jest jeszcze nie dla mnie:)