Wpis z mikrobloga

  • 1
Mirki i Mirabelki jak osiagnoac świadomy sen, macie może jakieś sprawdzone metody co do tego? Jak są najlepsze i jak najszybciej osiągnąć ten stan bo próbuje próbuje i słabo idzie.

#sen #swiadomysen #ld
  • 15
  • Odpowiedz
@Derez: spokojnie. Poczytaj o oneironautyce w necie. Jest wiele ciekawych rzeczy.
Dużo zależy od indywidualnych odczuć.
Mnie się najlepiej panuje w godzinach porannych.
Stosowałem różne metody ( spadający liść, schodzenie po drabinie itd. )
Dla tych (@bstq) co twierdzą, że to głupota, albo kłamstwo mam tylko lekceważący uśmiech - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ze snem i etapami musisz bardzo uważać. Jak zaczniesz odczuwać niepokój podczas jawy to
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki jak osiagnoac świadomy sen,


@Derez: Jak bardzo chcesz poczytać o tym to było ama, coś tam na pewno jest. http://www.wykop.pl/link/2067636/ama-oneironauta-swiadome-sny-ld/

Moja rada jest taka żebyś lepiej się w to nie wkręcał. Ale jak już jesteś zdecydowany to rozeznaj się co i jak, poczytaj jakie mogą występować NEGATYWNE skutki takiego działania (bo są, na pewno) zanim zaczniesz. Nie sugeruj się tym że @kendo dla tych co twierdzą że to
  • Odpowiedz
@surge: Czyż nie napisałem, żeby uważał? A jakie Twoim zdaniem są negatywy świadomego snu? Bo mam wrażenie że coś wymyślasz, a na pewno nie podpierasz się swoim doświadczeniem.
Lekceważący uśmiech adresuję do tych co piszą głupota i nic więcej. Wszystko można nazwać głupotą. Wszystko co robimy może się źle skończyć. Chłopak chce spróbować czegoś nowego i nie widzę w tym nic złego.
Świat trzeba poznawać sercem i z głową.
  • Odpowiedz
a na pewno nie podpierasz się swoim doświadczeniem.


@kendo: Oczywiście że nie podpieram się swoim doświadczeniem. Np:
Nie muszę spróbować wszystkich narkotyków, aby wyrobić sobie na ich temat zdanie.
Twoim zdaniem jakie są negatywy świadomego snu?
  • Odpowiedz
@Derez: polecam książkę Jamesa Golla "Widzieć niewidzialne" - sporo wiedzy łatwej do przełknięcia. Kupiłem wczoraj za 35 cebulionów i ciężko się oderwać od czytania.
  • Odpowiedz