Wpis z mikrobloga

Nawiązując to tego wpisu o tym jak to Wipler wrzucił na swoją tablice próbkę "aktorstwa" z wczesnej młodości Magdaleny Ogórek i o pojawieniu się tam pewnej ilości seksistowsko stulejarskich komentarzy które potem zdaje się poznikały.
Mam propozycje aby teraz zaprezentować aktorskie popisy obecnej partnerki szefa Wiplera które popełniła będąc w podobnym wieku co Ogórek. Co prawda prezydentem ona nie chce póki co zostać ale od lat wokół polityki się już kręciła prowadząc blogi na których przedstawiała swoje poglądy. No i chyba lepiej żeby ludzie już wczesniej wiedzieli o rolach przyszłej pierwszej (?) czy tam drugiej damy zwłaszcza że to były produkcje jeszcze z niższej półki niż epizody Ogórek a wiadomo że w towarzyszke życiową prezydenta i tak różne środowiska będą uderzały.
No jak kuce, miło byłoby czytać po tymi filmami komentarze w stylu "ciekawe czy jak grała w W-11 to już wiedziała że #krul ja będzie bolcował"?

#bekazprawakow #polityka #wipler #ogorek
Pobierz szurszur - Nawiązując to tego wpisu o tym jak to Wipler wrzucił na swoją tablice prób...
źródło: comment_Uj7cKJ4dGlFXJ1HmwKAY9E950RtMkCd5.jpg
  • 11
@szurszur: eee a mało było komentarzy pod znaleziskami o "drugiej damie?"

komentarzy które potem zdaje się poznikały.

No to jak poznikały to chyba dobrze że ktoś usunął. Zaraz będzie magiczna wykopowa logika jakby sam Wipler je wypisywał. Choć to fakt straszna chamówa była w tych komentarzach.
@PatologiiZew: Sam nie wiem. Nie ukrywałem już nie raz że Komorowski sie nie za bardzo nadaje i nie moge zrozumiec skąd takie poparcie dla niego. Ogórek sądząc po strategi jej kampanii może sie jeszcze bardziej nie nadawać. Duda mimo dobrego wystepu na konwencji też mnie nie przyciaga bo ja wiem że to tam mówił to była propaganda poza tym jest coś w jego osobie co mnie troche odrzuca. Raczej to idzie
@PatologiiZew: O jaki ciekawy;) Nigdy nic nie wiadomo. Ja mam w rodzinie lokalnego polityka rzekłbym z Twojej parafii. Był w MW i ogolnie te klimaty Dmowski etc. Ale ostatnio startował z listy KNP. Gdybym wiec chciał głosowac po rodzinie to wsparłbym tych w których uderzam na wypoku.
Byc może zaglosuje jednak na dwie inne osoby znane lokalnie z ktorymi mialem okazje sie kiedys zetknac i mam o nich lepsze zdanie niz