Wpis z mikrobloga

@Dzexon: O kurde, penspinning. Już o tym zapomniałem. W gimnazjum się kiedyś bawiło ale nigdy nie zrobiłem sobie dobrego kręcidła, a do lepszych tricków już się nie dało z tym co miałem i jakoś umarło. Do teraz w sumie często nieświadomie robię sobie dwa tricki, które pamiętam ale nie znam nazwy.
@Dzexon: Kiedyś się troszkę tym interesowałam. Przypomniałeś mi tym postem i z chęcią zajrzę na jakieś portale tematyczne. Mówisz, że da się zrobić niezłego pena na początek ze zwykłych rzeczy, które można znaleźć w domu?
@Dzexon: siemanko, podoba mi się ten długopis z tego linku co podałeś. Niestety nazwy składników niewiele mi mówią. Przetłumaczyłbyś mi jakie długopisy i gdzie kupić żeby coś podobnego sobie zbudować?
@Fristo: Dodatkowo jakieś gripy (czyli gumki), mogą być obojetnie jakie, nawet z tych śmieszkowatych długopisów żelowych, cokolwiek, weź z jakichś shitpisów co masz w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kramarz: Próbuj, ja przed chwilą w pubie siedziałem i po pijaku ćwiczyłem. Na początku patola w #!$%@?, ale po tych dwóch dniach sonic i thumbaround mi wychodzi w większości. Do tego palce już się lepiej układają i co raz lepiej mi idzie fingerpass