Wpis z mikrobloga

No więc mój #smartwatch3 od Sony właśnie dotarł, sparowany już z #note4, a teraz chyba aktualizuje system. Nie jestem pewien.. xD
Jak ktoś daje #!$%@? o to, to później opowiem o wrażeniach. Jak narazie pozytywnie. Bardzo minimalistyczny wygląd i fajnie się nosi.
#pokazzakupy #androidwear #android

@wonzki, wołajo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Jubei - No więc mój #smartwatch3 od Sony właśnie dotarł, sparowany już z #note4, a te...
źródło: comment_MRpxsGWDqfGqgutzVv0JWVVBCy9rQSXq.jpg
  • 28
@VanGogh: pomijając już wszystko - ominął mnie czas 'premiery' tego gadżetu (w ogólnym sensie, nie tego konkretnego modelu) i teraz dopiero w google wrzuciłem smart watch... i przyznaję z pełną szczerością - jakie te zegarki są brzydkie to niech to chũj strzeli...
@Jubei: Nie kłóć się z nimi. Oni nie łapią, że to jest po prostu bardzo przydatna rzecz we właśnie takich sytuacjach. Te programisty za 15 000 zarabiają tak może jedno zero mniej i po prostu ich dupa boli jak zobaczą coś na co całą pensję musieliby wydać. Mi się podoba, chociaż SW2 jest jak dla mnie ładniejszy (ale koniecznie metalowy). Sam niekoniecznie mogę sobie teraz na taki pozwolić, ale jak najbardziej