Wpis z mikrobloga

@johnny-oio: o #!$%@? mać ale syf. Przedmuchaj sprężonym powietrzem, możesz też wyczyścić elektronikę używając izopropanolu i czystych ściereczek.

Tylko podczas dmuchania przyblokuj wiatraczki.
@wysuszony: @Vanwartith: całe chłodzenie zdejmuje więc sprężone powietrze na tyle nie potrzebne bo chyba nie "zerwie" mi tego sklejonego kurzu?
@Pipot: już wyczyszczony radiator a z tego kurzu ulepiłem całkiem pokaźnego misia ( ͡ ͜ʖ ͡)

@rzydoMasonerya: @ufo99: z odkurzaczem raczej bym się obawiał wyładowań elektrostatycznych jak już pisałem. Czy może niesłusznie?
@johnny-oio: Jakich wyładowań ( ͡º ͜ʖ͡º).
Zakładasz wąską końcówkę (tzw. szczelinówkę - przy każdym odkurzaczu jest) i nawet nie musisz tej karty dotykać.
Potem, przy nadal włączonym odkurzaczu #!$%@? resztę sprężonym (żeby nie usyfić się i wszystkiego dookoła). Ew. możesz iść z kartą i sprężonym na dwór.
@johnny-oio: Najlepsza jest miękka bawełniana szmatka (ewentualnie mikrofibra) i stolec rozcieńczony moczem w proporcji 1/10. Taka mieszanka w miarę dobrze czyści i ma właściwości antystatyczne. Wszystkie składniki są zawsze pod ręką. Mam nadzieję że pomogłem. Pzdr.