Wpis z mikrobloga

Moje typy na dzisiaj:

Fnatic vs Virtus.pro

Najlepsza i najbardziej stabilna drużyna na świecie nie tylko lan ale i online (gdzie online virtus pro jest średni) do tego słabe występy vp uprzednio, nie pamiętam też kiedy wygrali z fnatic... procenty słabe ale i tak idę high na fnatic. Byali daje dupy, snax powinien zmienić nick na ddos_olcia więc nie widzę szans niestey dla vp.

EnvyUs vs Ninjas in Pyjamas

Envy już pokonało ninjas i myślę że dzisiaj historia się powtórzy. Co tu dużo pisać- nieważne czy będzie grał maikelele czy Delpan... Choć gra dzisiaj również Delpan (wczoraj był top fraggerem). Przegrali 2:0 ALE! Trzeba pamiętać o tym, że mirage był mapą zaciętej rywalizacji i trzeba było 3 OT aby domkąć wynik na rzecz EnvyUs. Moja rada? Medium na Envy, nie High bo NiP ma potencjał do tego aby dać im ostro w dupę.

#csgolounge
  • 10
@znudzonylewak: Spoko i tak nie prowadzę swojej strony z betami (jeszcze) więc mi to nie robi za bardzo że z wykopu ktoś mi analizę podpieprzy :P Zresztą okaże się jeszcze czy w ogóle trafną aczkolwiek jestem dziwnie spokojny. Może dlatego że wczoraj dwa bety weszły (hellraisers i envy :) )