Wpis z mikrobloga

@marek22: Ja wczoraj zacząłem po półrocznej przerwie. Wcześniej 100 bez problemu. A dzisiaj daje się czuć 20 z wczoraj. (Tyle, że ja nie robię "na odwal", tylko dość starannie i podejrzewam, że ci, co robią po 300, nie zrobiliby 300 robiąc równo ze mną.)
@Kotke: nie wiem na ile mnie pamiec nie myli, ale wolam @PedroLeon: czy sama przypadkiem nie pokazaywalam ci tego filmiku, co Kotke wrzucil powyzej, jako filmik instruktazowy jak powinienes zaczac robic brzuszki, kiedy wykonywales je niepoprawnie? ;]

Kotke to, ze ty robisz 100 starannie, nie znaczy, ze ktos inny nie moze ich robic wiecej niz ty i rownie starannie, przykladajac sie do cwiczen pod wzgledem techniki, majac na uwadze dobro
@Kotke: bez pospiechu, starannie, jestem w stanie zrobic 100 powtorzen w jednej serii. Co ciekawe, czasami zdarza mi sie nawet wiecej. Nie zaczelam swojej przygody z brzuszkowaniem poltora miesiaca temu. Poltora miesiaca temu odkrylam tag, na ktorym zaczelam sie udzielac, a cwicze juz ponad 3 lata w domu/na silowni z malymi przerwami.